https://www.dikyspray.pl/


2020-02-02 18:54:23

Zagłębie Lubin pewnie ograło SPR Stal Mielec

SPR Stal Mielec przegrała w Lubinie (fot. PGNiG Superliga)
SPR Stal Mielec przegrała w Lubinie (fot. PGNiG Superliga)
Ekipa Dawida Nilssona podobnie jak drużyna z Jarosławia, udała się do województwa dolnośląskiego. Niestety, podobnie jak niebiesko-czarne, także wrócili z pustymi rękoma.
 
Początek spotkania był bardzo wyrównany, a obie ekipy od pierwszych minut szły cios za cios. SPR Stal Mielec podbudowana ostatnimi zwycięstwami, chciała pójść za ciosem i w gościach ugrać punkty. Niestety inne zdanie na ten temat miało Zagłębie Lubin, które dotrzymywało kroku podkarpackiej drużynie.
 
Miedziowi w pewnym momencie znacznie odskoczyli przyjezdnym i wydawało się że będzie pogrom. Mielczanie jednak nie dawali za wygraną i w końcówce próbowali dogonić rywali. Pierwsza połowa ostatecznie zakończyła się wynikiem 14-10.
 
Podopieczni Dawida Nillsona nie martwili się jednak wynikiem, bowiem w ostatnich meczach potrafili odkręcić beznadziejną sytuację. Tym razem niestety aż tak dobrze nie było, a miejscowi kontynuowali dobrą grę. Zespół z Mielca próbował jeszcze coś ugrać, ale ostatecznie przegrał dziewięcioma punktami.
 
MKS Zagłębie Lubin - SPR Stal Mielec 32-23 (14-10)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij