https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-11 13:12:28

Głogovia Głogów Małopolski ograła Wisłokę Dębica

Głogovia wygrała z trzecioligowcem (fot. Podkarpacka Piłka Nożna)
Głogovia wygrała z trzecioligowcem (fot. Podkarpacka Piłka Nożna)
Beniaminkowie odpowiednio czwartej i trzeciej ligi rozegrali dziś grę kontrolną. Lepsi okazali się podopieczni Adama Wałczyka, którzy skromnie pokonali biało-zielonych.
 
Wisłoka Dębica rozegrała bardzo dobrą rundę jesienną, wobec czego nie dziwi nas to że tak szybko ciągnie ją do sportowej rywalizacji. Dariusz Kantor nie miał nic do powiedzenia i już dziś jego podopieczni rozegrali pierwszą grę kontrolną.
 
Beniaminek trzeciej ligi zmierzył się z Głogovią Głogów Małopolski, która ma za sobą udaną rundę na najwyższym wojewódzkim szczeblu. Dębiczanie rozpoczęli także wielkie testowanie, wobec czego kadra dziś była złożona głównie z takich zawodników.
 
Biało-zieloni w potyczce z beniaminkiem czwartej ligi, musieli uznać jego wyższość. Głogovia wygrała skromnie 0-1, a jedynego gola zdobył Adrian Szyszka w drugiej połowie. Szkoleniowiec Wisłoki w tym meczu przyglądał się wielu młodym zawodnikom.
 
Wisłoka Dębica - Głogovia Głogów Małopolski 0-1 (0-0)
 
0-1 Adrian Szyszka

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij