https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-11 08:47:34

Futsal: KF Stal Mielec wciąż szuka sposobu na KS Zaczernie Futsal Team [Zapowiedź. V kolejki]

fot. Maciej Zabawski
fot. Maciej Zabawski
Piąta kolejka 2 ligi futsalu rozpoczyna się w sobotę. W Przeworsku derby pomiędzy GKS Zarzecze a FT Przeworsk, KS Zaczernie Zagra na wyjeździe zagra z KF Stal Mielec a rezerwy Heiro Rzeszów u siebiez Góralem Tryńcza.

11 styczeń – sobota:

18:00Rzeszów, ul.Miłocińska 42 / Heiro II Rzeszów – Góral Tryńcza

W sobotę zmagania w 2 lidze futsalu rozpoczną się w Rzeszowie. Rezerwy Heiro Rzeszów będą u siebie podejmować drużynę z Tryńczy.

Heiro II Rzeszów podejmować będzie u siebie zespół z Tryńczy. Rezerwy Heiro Rzeszów potrzebują punktów w ostatnim spotkaniu wygrali dzięki hat-trickowi Sebastiana Brockiego – czy tym razem również będą mogli liczyć na jego pomoc? Góral Tryńcza idzie jak burza, jeszcze nie dawno mieli grać w 3 lidze a teraz.. czyżby podopieczni Roberta Kurosza brali udział w walce o awans? Zapowiada się ciekawe spotkanie!

Nasz typ: 2

11 styczeń – sobota:

19:30Mielec, ul.Warneńczyka 2 / KF Stal Mielec – KS Zaczernie Futsal Team

Półtora godziny później gwizdek usłyszymy w Mielcu. KS Zaczernie Futsal Team jedzie do vicelidera 2 ligi futsalu KF Stal Mielec.

Ciężka przeprawa w walce o 3pkt. i fotel lidera czeka KF Stal Mielec. KS Zaczernie Futsal Team jest głodne punktów i łatwo skóry nie odda. Podopieczni Łukasza Tomczyka nie dają łatwo za wygraną o czym Stal Mielec mogła się już nieraz przekonała na własnej skórze ale myślimy że szukają nadal sposobu na rzeszowskie wilki. Liczymy na dobre widowisko!

Nasz typ: 1X

12 styczeń – niedziela:

17:00 - Zarzecze / GKS Zarzecze – Futsal Team Przeworsk

Niedzielne popołudnie przyciągnie na halę w Zarzeczu wielu kibiców, bo zapowiadają się derby Przeworska. GKS Zarzecze na własnym terenie podejmować będzie Futsal Team Przeworsk.

Derby Przeworska a w nich w głównej roli GKS Zarzecze i Futsal Team Przeworsk. Podopieczni Sebastiana Pawlaka w tym sezonie radzą sobie bez zarzutów, na pewno do końca będą brać udział razem z KF Stal Mielec i Góral Tryńcza w walce o awans. Nieco słabiej radzi sobie ich rywal z Przeworska, obecnie zajmuje ostatnie miejsce i potrzebuje punktów aby w kolejnym sezonie nie znaleźć się w 3 lidze.. Będzie co oglądać!

Nasz typ: 1

 

11 stycznia (sobota) :

18:00 │ Heiro II Rzeszów –  Góral Tryńcza │ hala sportowa : Rzeszów, ul.Miłocińska 42

19:30 │ KF Stal Mielec - KS Zaczernie Futsal Team │ hala sportowa : Mielec, ul.Włdysława Warneńczuka 2

12 stycznia (niedziela) :

17:00 │ GKS Zarzecze Futsal Team - Futsal Team Przeworsk │ hala sportowa : Zarzecze

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij