https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-11 12:07:18

Wojciech Trochim oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO potwierdziło hitowy transfer (fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
KSZO potwierdziło hitowy transfer (fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Pomarańczowo-czarni konkretnie działają na rynku transferowym. Zespół ciągle wierzy w awans, wobec czego dziś potwierdził transfer zawodnika z Fortuna 1 ligi.
 
Wojciech Trochim w rundzie wiosennej będzie grał w trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, które zamierza powalczyć o awans. 30-letni pomocnik w minionej rundzie bronił barw pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice. W jej barwach rozegrał w obecnym sezonie rozegrał 8 spotkań.
 
Klub z ulicy Świętokrzyskiej 11 jak widzimy stawia na jakość, wobec czego wiosną może być bardzo ciekawie. Zespół wcześniej wzmocnili Julien Tadrowski ze Stali Kraśnik oraz Piotr Kasperkiewicz z Siarki Tarnobrzeg. Obaj piłkarze grali w przeszłości w piłkarskiej elicie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-01-12 17:55:50 0 0

KSZO w walce o awans?!!!! hehehehehe, redaktorka też poniosło hehehehe
jak na razie KSZO to będzie walczyło w tym sezonie o utrzymanie a pseudo redaktorek nie musi siać propagandy żeby sie lepiej klikało

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij