https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-11 12:24:48

Stomil mówi NIE! Kuriozalny powód rezygnacji z Krzysztofa Ropskiego

Krzysztof Ropski nie podpisze kontraktu ze Stomilem (fot. Radosław Kuśmierz)
Krzysztof Ropski nie podpisze kontraktu ze Stomilem (fot. Radosław Kuśmierz)
Najlepszy strzelec Siarki Tarnobrzeg w minionym roku "nie dogadał się" ze Dumą Warmii. Powód jest dość kuriozalny i wcale nie chodzi o poziom sportowy.
 
Krzysztof Ropski nie zagra wiosną w Stomilu Olsztyn. Snajper w dniu wczorajszym przeszedł testy, jednak klub jest zainteresowany jego usługami. Nie chodzi jednak o aspekt sportowy, a finansowy, który wywołał spore oburzenie u Sylwestra Czereszewskiego.
 
Legenda Dumy Warmii w rozmowie z portalem gol24.pl, była wyraźnie zdenerwowana postępowaniem menagera napastnika. Urodzony w Gołdapiu, były napastnik olsztyńskiego klubu, wypowiedział się stanowczo co o tym sądzi.
 
-Temat Krzysztofa Ropskiego w Stomilu Olsztyn jest przez nas całkowicie odpuszczony. Nie będzie piłkarzem Stomilu. Winą nie jest jego poziom sportowy, ale typowo polskie zachowanie pseudo-menedżerów, którzy podali absurdalną propozycję, jakbyśmy mieli do czynienia z zawodnikiem z ekstraklasy. Uważamy, że okazano nam brak szacunku i nie będziemy z takimi ludźmi negocjować. Niech dalej sobie szukają jeleni i to wszystko - powiedział w rozmowie z wyżej wspomnianym portalem dyrektor sportowy Stomilu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij