https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-11 11:01:15

Ekoball Stal Sanok wznowił przygotowania! Na zajęciach 20 zawodników

Foto Ekoball Stal Sanok
Foto Ekoball Stal Sanok
W czwartek 9.01.2020 na pierwszym treningu inaugurującym przygotowania do rudny wiosennej sezonu 19/20 spotkali się zawodnicy  Ekoball Stal Sanok prowadzonych przez Mateusza Ostrowskiego.
 
Z krótkiej rozmowy którą udało nam się przeprowadzić z Trenerem sanoczan dowiedzieliśmy się m.in. że ekipę z sanockich "Wierchów" opuści Bartosz Sieradzki, który w związku z podjęciem nowej pracy przeprowadził się do Warszawy. 
 
Pod sporym znakiem zapytania stoją losy Karola Adamiaka który z podobnych względów jak wyżej wspomniany obrał kierunek na Kraków. Jak łatwo się domyśleć, może to stanowić spore utrudnienie w połączeniu z treningami, oraz grą w barwach Ekoballu Stal Sanok aczkolwiek w tej kwestii jeszcze nic nie jest przesądzone. 
 
Mateusz Kuzio, o czym już wcześniej informowaliśmy przeniósł się do wicelidera krośnieńskiej okręgówki, MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. 
 
Z pierwszą drużyną trenuje spora grupa najzdolniejszej młodzieży przymierzanej do gry w pierwszy zespole. Łącznie na zajęciach trener Ostrowski ma do dyspozycji około 20 zawodników. 
 
Z wypożyczenia wraca Arkadiusz Femin który formalnie w chwili obecnej jest zawodnikiem Ekoballu, aczkolwiek Start Rymanów poinformował nas że Arek stanowił ważne ogniwo w ich układance i będą czynić wszelkie starania ażeby przedłużyć współpracę ze środkowym pomocnikiem. 
 
Pierwszy sparing Ekoball Stal Sanok zaplanowano na 17.01.2020 przeciwko Wisłoce Dębica. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-01-12 16:28:52 1 2

Ostrowski spadaj z stali Sanok kiedy odejdziesz sam z Sanok

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij