Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. IV (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 41 | 12 | 5 | 0 | 67-14 | ||
| 2 | 17 | 39 | 11 | 6 | 0 | 42-18 | ||
| 3 | 17 | 32 | 9 | 5 | 3 | 47-32 | ||
| 4 | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 39-26 | ||
| 5 | 17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 56-39 | ||
| 6 | 17 | 26 | 6 | 8 | 3 | 40-25 | ||
| 7 | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 33-41 | ||
| 8 | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 30-34 | ||
| 9 | 17 | 16 | 3 | 7 | 7 | 28-38 | ||
| 10 | 17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 34-57 | ||
| 11 | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 25-55 | ||
| 12 | 17 | 1 | 0 | 1 | 16 | 18-80 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Rzeszów > Klasa B, gr. IV - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 25 | 8 | 1 | 0 | 40-8 | ||
| 2 | 9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 24-9 | ||
| 3 | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 17-10 | ||
| 4 | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 23-15 | ||
| 5 | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 35-25 | ||
| 6 | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 13-15 | ||
| 7 | 8 | 11 | 2 | 5 | 1 | 17-14 | ||
| 8 | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 19-22 | ||
| 9 | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11-16 | ||
| 10 | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 11-19 | ||
| 11 | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 13-25 | ||
| 12 | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 11-47 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Rzeszów > Klasa B, gr. IV - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 18-9 | ||
| 2 | 8 | 16 | 4 | 4 | 0 | 27-6 | ||
| 3 | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 24-17 | ||
| 4 | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 23-11 | ||
| 5 | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 19-18 | ||
| 6 | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 21-14 | ||
| 7 | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 22-16 | ||
| 8 | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 20-26 | ||
| 9 | 9 | 5 | 0 | 5 | 4 | 9-16 | ||
| 10 | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 12-30 | ||
| 11 | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 23-38 | ||
| 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 7-33 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Rzeszów > Klasa B, gr. IV - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Rzeszów > Klasa B, gr. IV w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Rzeszów > Klasa B, gr. IV regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Rzeszów > Klasa B, gr. IV - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Rzeszów > Klasa B, gr. IV. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Rzeszów > Klasa B, gr. IV (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Budovia Budy Łańcuckie
|
17 | 5.76 | 1.06 | 4.71 | 88.24 % | 11.76 % |
|
Czarni Kraczkowa
|
17 | 5.59 | 3.29 | 2.29 | 82.35 % | 17.65 % |
Wisłok Czarna
|
17 | 5.35 | 2 | 3.35 | 88.24 % | 11.76 % |
LKS Stobierna Krzywe
|
17 | 4.76 | 3.94 | 0.82 | 76.47 % | 23.53 % |
Juventus Academy Rzeszów
|
17 | 4.71 | 1.47 | 3.24 | 94.12 % | 5.88 % |
Leśna Wólka Podleśna
|
17 | 4.65 | 2.76 | 1.88 | 88.24 % | 11.76 % |
KS Terliczka
|
17 | 4.35 | 1.94 | 2.41 | 88.24 % | 11.76 % |
Włókniarz II Rakszawa
|
17 | 3.88 | 1.65 | 2.24 | 76.47 % | 23.53 % |
Orzeł Wysoka Łańcucka
|
17 | 3.82 | 2.35 | 1.47 | 76.47 % | 23.53 % |
Start Brzóza Stadnicka
|
17 | 3.82 | 2.29 | 1.53 | 70.59 % | 29.41 % |
Palkovia Palikówka
|
17 | 3.76 | 1.76 | 2 | 64.71 % | 35.29 % |
Plantator Nienadówka
|
17 | 3.53 | 2.47 | 1.06 | 70.59 % | 29.41 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Rzeszów > Klasa B, gr. IV (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Adam Kamiński | LKS Stobierna Krzywe | 14 |
| 2 | Maciej Kot | Plantator Nienadówka | 12 |
| 3 | Jacek Kyciński | KS Terliczka | 12 |
| 4 | Piotr Jurek | Włókniarz II Rakszawa | 11 |
| 5 | Bohdan Kunynets | Start Brzóza Stadnicka | 11 |
Rzeszów > Klasa B, gr. IV - pełna klasyfikacja strzelców



























_1776713266.png)



























