Tabela: Jarosław > Klasa A Przemyśl (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 49 | 16 | 1 | 4 | 52-22 | ||
| 2 | 21 | 47 | 15 | 2 | 4 | 68-25 | ||
| 3 | 21 | 42 | 13 | 3 | 5 | 66-29 | ||
| 4 | 21 | 39 | 12 | 3 | 6 | 62-41 | ||
| 5 | 21 | 37 | 11 | 4 | 6 | 47-28 | ||
| 6 | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 53-47 | ||
| 7 | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 51-47 | ||
| 8 | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 38-51 | ||
| 9 | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 41-50 | ||
| 10 | 21 | 23 | 6 | 5 | 10 | 30-41 | ||
| 11 | 21 | 22 | 6 | 4 | 11 | 26-44 | ||
| 12 | 21 | 19 | 5 | 4 | 12 | 28-56 | ||
| 13 | 21 | 14 | 4 | 2 | 15 | 27-64 | ||
| 14 | 21 | 12 | 3 | 3 | 15 | 20-64 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Przemyśl - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 30-7 | ||
| 2 | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 40-15 | ||
| 3 | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 42-6 | ||
| 4 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 35-10 | ||
| 5 | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 39-25 | ||
| 6 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 26-21 | ||
| 7 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 17-14 | ||
| 8 | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 16-12 | ||
| 9 | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 22-22 | ||
| 10 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 20-26 | ||
| 11 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 11-19 | ||
| 12 | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18-30 | ||
| 13 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 17-28 | ||
| 14 | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 13-28 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Przemyśl - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 26-19 | ||
| 2 | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 31-16 | ||
| 3 | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 22-15 | ||
| 4 | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 31-19 | ||
| 5 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 23-16 | ||
| 6 | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 18-25 | ||
| 7 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 29-25 | ||
| 8 | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 15-25 | ||
| 9 | 11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 13-27 | ||
| 10 | 10 | 6 | 1 | 3 | 6 | 10-26 | ||
| 11 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 13-32 | ||
| 12 | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 15-29 | ||
| 13 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 10-36 | ||
| 14 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 7-36 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Przemyśl - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Przemyśl w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa A Przemyśl regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa A Przemyśl - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa A Przemyśl. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Jarosław > Klasa A Przemyśl (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Polonia II Przemyśl
|
20 | 5 | 2.65 | 2.35 | 85 % | 15 % |
Tęcza Kosienice
|
21 | 4.9 | 2.95 | 1.95 | 85.71 % | 14.29 % |
Bizon Medyka
|
21 | 4.67 | 2.43 | 2.24 | 90.48 % | 9.52 % |
Granica Stubno
|
20 | 4.55 | 2.05 | 2.5 | 85 % | 15 % |
Biało-Czerwoni Kaszyce
|
21 | 4.52 | 3.14 | 1.38 | 71.43 % | 28.57 % |
KS Arłamów
|
21 | 4.43 | 3.24 | 1.19 | 66.67 % | 33.33 % |
Korona Trójczyce
|
21 | 4.33 | 1.29 | 3.05 | 90.48 % | 9.52 % |
Gwiazda Maćkowice
|
21 | 4.24 | 1.81 | 2.43 | 80.95 % | 19.05 % |
Pogórze Dubiecko
|
21 | 4 | 1.33 | 2.67 | 80.95 % | 19.05 % |
Żurawianka Żurawica
|
21 | 4 | 0.95 | 3.05 | 66.67 % | 33.33 % |
GKS Orły
|
21 | 3.57 | 2.24 | 1.33 | 71.43 % | 28.57 % |
LKS Nakło
|
21 | 3.52 | 2.48 | 1.05 | 61.9 % | 38.1 % |
|
Grom Wyszatyce
|
21 | 3.38 | 1.43 | 1.95 | 57.14 % | 42.86 % |
|
Korona Olszany
|
21 | 3.33 | 1.24 | 2.1 | 52.38 % | 47.62 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa A Przemyśl (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Oskar Kuźmiński | Biało-Czerwoni Kaszyce | 21 |
| 2 | Jakub Wielgosz | Biało-Czerwoni Kaszyce | 16 |
| 3 | Kamil Adamski | Bizon Medyka | 11 |
| 4 | Karol Gierczak | Polonia II Przemyśl | 9 |
| 5 | Maciej Grabowski | Biało-Czerwoni Kaszyce | 9 |
Jarosław > Klasa A Przemyśl - pełna klasyfikacja strzelców



























_1776713266.png)



























