2014-05-25 22:40:21

Piast Tuczempy rozgromił Mokrzyszów 9-0

Piast Tuczempy pokonał OKS Mokrzyszów aż 9-0. Hat-tricka zanotował Artur Łukasiewicz.

Wynik meczu otworzył w 13. minucie Waldemar Jaroch, a kilkanaście minut później na 2-0 podwyższył Łukasz Czub. Pierwsza połowa zakończyła się takim właśnie wynikiem i nic nie zapowiadało pogromu.

Worek z bramkami otworzył się chwilę po zmianie stron. W ciągu 13 minut Piast Tuczempy strzelił trzy gole (Jaroch, Czub i Artur Łukasiewicz), a w 67. minucie na 6-0 podwyższył Grzegorz Gierczak z rzutu karnego.

Pomiędzy 83. a 85. minutą gospodarze zdobyli kolejne trzy bramki. Na listę strzelców wpisywali się Damian Mikulec i dwukrotnie Łukasiewicz, który tym samym skompletował hat-tricka.

Gracze OKS-u Mokrzyszów Tarnobrzeg kończyli ten mecz w dziewiątkę. Czerwonymi kartkami ukarani zostali Damian Prarat i Arkadiusz Duda.

PIAST TUCZEMPY - OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG 9-0 (2-0)

9-0 Łukasiewicz (85)

Piast Tuczempy: Toporowski - Wielgosz, Kud, Wota, Szuflita (58. Łukasiewicz), Mikulec, Czub, Sas, Hołub (66. Socha), Jaroch (66. Gierczak), Iwański (46. Pasaj)

OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg: Wardzała - Prarat, Farian, Guściora, Malicki - Haliniak, Rzepiela (76. Łuciów), Bażant (54. Obara), Rożek - Polit (46. Duda), Stępień (46. Sołtykiewicz)

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: Jaroch, Iwański, Sas - Prarat, Haliniak, Sołtykiewicz. Czerwone kartki: Prarat (38, druga żółta), Duda (74)

źródło: polskieligi.net / własne