2014-05-11 23:05:33

Strumyk Malawa pokonał Piasta. Tuczempy wciąż bez zwycięstwa

Strumyk Malawa pokonał na własnym stadionie Piasta Tuczempy 2-1. Dla wyżej notowanej drużyny gości była to piąty mecz bez wygranej.

Pierwszy gol padł już w 7. minucie, jego strzelcem był zawodnik Strumyka Daniel Ziobro.

Niedługo po stracie bramki goście odrobili straty. Na 1-1 z rzutu karnego wyrównał Mateusz Hołub.

Jeszcze przed przerwą przyjezdnym dał się we znaki Ziobro. Pozyskany zimą z Sawy Sonina napastnik zdobył swojego drugiego w tym meczu gola, jak się okazało decydującego o wyniku całego spotkania.

STRUMYK MALAWA - PIAST TUCZEMPY 2-1 (2-1)
1-0 Ziobro (7)
1-1 Hołub (18-karny)
2-1 Ziobro (43)

źródło: polskieligi.net