2014-05-18 00:15:43

Pogoń Leżajsk ograła Piasta Tuczempy po zaciętym meczu

Pogoń Leżajsk po zaciętym meczu w którym padło aż pięć bramek ograła na własnym stadionie drużynę Piasta Tuczempy 3-2.

Pierwsi z prowadzenia cieszyli się goście po golu Artura Łukasiewicza w 11. minucie.

Kolejne dwie bramki zdobył doświadczony Krysian Lebioda. Niespełna 37-letni obrońca przed przerwą wyrównał, a po przerwie wyprowadził "Piwoszy" na prowadzenie.

Goście nie odpuszczali. Równie doświadczony co grający trener Pogoni Waldemar Jaroch - stoper drużyny z Tuczemp, strzałem głową doprowadził do remisu 2-2.

Ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy. na kilka minut przed końcowym gwizdkiem Piotr Gilar ustalił wynik meczu na 3-2 dla Pogoni.

POGOŃ LEŻAJSK - PIAST TUCZEMPY 3-2 (1-1)
0-1 Łukasiewicz (11)
1-1 Lebioda (33)
2-1 Lebioda (57)
2-2 Jaroch (71)
3-2 Gilar (81)