2024-05-27 22:18:24

Co dalej z Sokołem Sieniawa? "Nikt z nas nie wie, na czym stoimy"

Sokół Sieniawa przegrał w ostatniej kolejce z Avią Świdnik (fot. Sokół Sieniawa/facebook)
Sokół Sieniawa przegrał w ostatniej kolejce z Avią Świdnik (fot. Sokół Sieniawa/facebook)
Sokół Sieniawa stracił już szanse na utrzymanie sie w 3 lidze gr. IV. W ostatniej kolejce podopieczni Dariusza Majchera przegrali z Avią Świdnik 1-4. Zobaczcie, co po tym spotkaniu mówili zawodnicy gospodarzy.
 
Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze dwie kolejki, natomiast Sokół Sieniawa stracił już szanse na pozostanie w 3 lidze. Jaki los czeka drużynę z Sieniawy po tym sezonie?
 
- Meczem w Nowym Targu już spadliśmy z ligi, więc jedynie mogliśmy liczyć na zajęcie jak najlepszego miejsca, wywalczenie jak największej ilości punktów i liczenie na to, że po prostu ktoś nie przystąpi do rozgrywek. Kolejny mecz przegrany, jakoś nam się gra nie układa i po prostu dlatego jest jak jest- mówił po spotkaniu z Avią Paweł Oziębło. 
 
- Trzeba będzie się zastanowić, co tutaj z piłką w Sieniawie. Czy walczyć o 3 ligę czy grać spokojnie w 4 lidze. Doszło do zmiany władzy i po prostu tak naprawdę nie wiemy, na czym stoimy- dodał. 

"Nikt z nas nie wie na czym stoimy. Nikt nie prowadzi żadnej rozmowy"

- Ciężko się skupić tylko na jednym meczu z Avią, każdy wie w jakiej sytuacji jesteśmy. Tydzień temu spadliśmy z ligi. Trzeba też cofnąć się wstecz, jak to wyglądało i co tu się działo w klubie, bo teraz to wychodzi. Na podsumowanie przyjdzie pora dopiero w czerwcu i zobaczymy, co się będzie działo- mówił Maksymilian Kiełb
 
- Co będzie w 4 lidze, to nikt z nas nie wie. Żadne rozmowy nie były z nami prowadzone, nikt z nas nie wie na czym stoimy, co się dzieje w klubie. Nikt z nami nie prowadzi żadnej rozmowy. Sami rozmawiamy w szatni i ciężko nam cokolwiek powiedzieć- dodał. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 11

Rozwiąż działanie =

motyla noga 2024-05-28 09:49:48

Co będzie? A klasa, tam gdzie wasze miejssce. Tylko kto tam będzie grał jak wy młodzieży do gry nie macie.

obserwator 2024-05-28 10:00:27

Jak co sezon nikt nic nie wie i z nikim nie rozmawia ...

Szkoda 2024-05-28 12:26:09

W sieniawie podobnie jak w wólce czeka ich ta samą droga chociaż może miastko sobie pozwoli na grę w 4 lidze, dobrze to nie wróży

Kibic 2024-05-28 15:52:42

Krystianem się obraził bo tatuś przegrał wybory. Buraki

do kibic 2024-05-28 21:20:10

skoro masz pretensje że Krystian się obraził to teraz ty wyłóż tyle pieniędzy co on na sokół i będzie git,
P.S. aha zapomniałem że gołod*****ec jesteś

WP 2024-05-29 01:59:33

Śmiała się Sieniawa w Wólki Pełkińskiej teraz karma wróciła

Do kibic 2024-05-29 08:07:42

Burak to jesteś ty!!! Wycofanie się Krystiana ze sponsorowania Sokoła zapewne nie było spowodowane wynikiem wyborów. Jakim burmistrzem był Adam Woś, to najlepszą tego wizytówką jest wygląd współczesnej Sieniawy. Sądząc po twojej inteligencji, to raczej nie wiesz o czym wspominam. Jeżeli tak faktycznie jest, to zapytaj mamusi jak wyglądała Sieniawa początku lat 90 - tych ubiegłego wieku! Zacofanie, zaniedbane, obskurne miasteczko z odrapanym budynkiem władz gminy, Rynkiem z umiejscowionym tam obskurnym, pomalowanym na zielono kioskiem i czymś, co miało pełnić rolę przystanku autobusowego. Z kolei stadion z nasypem ziemnym, który miał pełnić funkcję trybun wypełniały nieliczne drewniane ławki z połamanymi, odpadającymi listwami. W okolicach bramy wejściowej stał zagrzybiony, obskurny, śmierdzący wewnątrz budyneczek, który pełnił funkcję piłkarskiej szatni. Nie wspomniałem jeszcze o usytuowanym między kościołem a Rynkiem placem zarośniętym chaszczami - oto uproszczony opis Sieniawy sprzed rządów Adama Wosia! A jak wygląda współczesna Sieniawa? Piękny Rynek, efektowna zabudowa, szkoła z nową halą sportową i krytym basenem, a do tego piękny stadion, o którym pochlebnie wypowiadali się nawet działacze ekstraklasowej Cracovii. I jeszcze drużyna piłkarska, która przez wiele sezonów z powodzeniem rywalizowała w trzeciej lidze. I takiego gospodarza, który tak wiele zrobił dla Sieniawy jakiś miejscowy "intelygent" chciał wywieść na taczkach! Po tak "kameralnym" pożegnaniu zaradnego gospodarza nie jestem zdziwiony, że Krystian najzwyczajniej wypiął się na sieniawski sport. O dziwo, nagle okazuje się, że po odejściu Wosia miasto ma duże problemy ze skompletowaniem kadry drużyny. Mało tego, nie wiadomo jeszcze w jakiej klasie rozgrywkowej drużyna z Sieniawy wystartuje i czy w ogóle wystartuje? Cóż, jak pisał poeta: "Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur!!!!

"do kibic" 2024-05-29 08:26:45

Te problemy nie są wynikiem nowej władzy tylko tego co zostawił były burmistrz i to że jego syn się wycofał przed zakończeniem sezonu. Skończyła się władza i skończyła się miłość do klubu. Rozumiem że ich boli porażka wyborcza ale skoro tak kochają klub to mogli odejść po sezonie a nie zostawić wszystkich piłkarzy kibiców i cały klub! To jest prawda o ich zachowaniu. Nową władzę będziesz rozliczał w kolejnych sezonach!

motyla noga 2024-05-29 12:03:51

Okej, wybudował, wyremontował. Ale nie robił tego ze swojej kasy, tylko z publicznej. Czy mógł zrobić więcej, a może mniej tego się nie dowiemy. Ale utrzymywanie klubu ze środków publicznych i płacenie najemnikom grubej kasy, moim zdaniem jest nie w porządku. Kasa publiczna dla klubów jak najbardziej ale tylko na grupy młodzieżowe.

Do kibic 2024-05-29 16:26:19

O czym ty bełkoczesz? Lata 90? Cała Polska tak wyglądała po rządach komuny. To że akurat on był przy żłobie nie znaczy, że był dobrym gospodarzem. Wykorzystał dotacje, granty i wzrost gospodarczy w późniejszych latach. Łaski nie zrobił. Każdy jest dobry jak ma budżet, a on miał. Wykazać to się należy w kryzysie, a ten dopiero wkracza.

Heh 2024-05-29 21:07:18

A z czego ta Sieniawa ma mieć dochody, jak tam nic nie ma? Ten pałac, to im Igloopol musiał odbudować z ruiny, bo sami nie mieli pieniędzy na to

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij