2024-05-28 12:56:04

Maciej Krzyształowicz trenerem bramkarzy Stali Rzeszów

Maciej Krzyształowicz będzie nowym trenerem bramkarzy Stali Rzeszów (fot. Stal Rzeszów)
Maciej Krzyształowicz będzie nowym trenerem bramkarzy Stali Rzeszów (fot. Stal Rzeszów)
W nadchodzącym sezonie trenerem bramkarzy w pierwszej drużynie Stali Rzeszów zostanie Maciej Krzyształowicz. Zastąpi na tym stanowisku Sebastiana Nowaka, który ponownie będzie pracował w młodzieżowych drużynach "biało-niebieskich".
 
W sezonie 2024/25 dojedzie do jednej zmiany w sztabie szkoleniowym Stali Rzeszów. Nowym trenerem bramkarzy będzie Maciej Krzyształowicz, który zastąpi na tym stanowisku Sebastiana Nowaka. 
 
- Wcześniej trener Nowak pracował w Akademii Stali Rzeszów i to właśnie w tej pracy czuje się najlepiej. W związku z tym odchodzi z pierwszej drużyny i ponownie będzie pracował z młodzieżą w naszym klubie- informuje Stal Rzeszów. 
 
Zastąpi go Maciej Krzyształowicz, który do naszego klubu przyszedł dwa lata temu i pracował w naszej Akademii. Był także wsparciem dla trenerów bramkarzy pierwszego zespołu, a teraz sam obejmie tę funkcję- czytamy w dalszej części komunikatu. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij