2024-05-14 19:55:11

Łukasz Gerstenstein może zagrać w MLS lub lidze tureckiej

fot. Kamila Bik
fot. Kamila Bik
Łukasz Gerstenstein najprawdopodobniej zmieni latem klub. Interesują się nim zespoły ze świata, Ameryki i Turcji.
 
Łukasz Gerstenstein przebywa aktualnie na wypożyczeniu w Stali Mielec ze Śląska Wrocław. Na Solskiego 1 pojawił się latem zeszłego roku, a wypożyczenie ma potrwać do końca czerwca 2024. Jak wiadomo, 19-letni piłkarz nie wiąże jednak swojej przyszłości z mieleckim klubem.
 
-"Na ten moment nie mogę powiedzieć, czy zostanę na dłużej w Stali. Muszę się nad tym głęboko zastanowić, z wszystkimi ludźmi, których mam blisko siebie. Na pewno biorę Mielec pod uwagę, ale zobaczymy co będzie za kilka miesięcy." - mówił jakiś czas temu.
 
Jak informuje Franciszek Matowicki na portalu X, Gerstenstein jest obiektem zainteresowania zagranicznych klubów. O jego pozyskaniu myślą w amerykańkim MLS, a także tureckiej Super Lig. Mógłby trafić do Chicago Fire FC lub Tranzonspor.
 
Młodzieżowiec radzi sobie dobrze w trwającej kampanii Ekstraklasy. Został nawet wybrany do najlepszej jedenastki 31. kolejki rozgrywek. Jakie będą dalsze losy młodego piłkarza po zakończeniu sezonu?
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

No tak no 2024-05-14 22:41:37

Jak stal może oczekiwać miliona euro jak on będzie wolnym zawodnikiem bez kontraktu?

kibic 2024-05-15 07:04:06

Panowie pseudo-dziennikarze z podkarpacielive, mam pytanie. Mianowicie po co wrzucacie jakiś news z d****y i na domiar złego popieracie swoje wypociny wpisem jakiegoś klauna z mokotowa. Naprawdę Stal będzie chciała zarobić 1 mln za zawodnika, który po pierwsze jest wypożyczony, a po drugie za miesiąc kończy mu się umowa ? Widzę, że odszukanie podstawowych informacji to zbyt wiele. Najlepiej powielać jakieś gówno bez namysłu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij