2024-05-15 09:19:00

Wieczysta Kraków zainteresowana Marcinem Cebulą!

Marcin Cebula po sezonie opuści ekipę Rakowa Częstochowa. 28-latek wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym. Wychowanek Korony Kielce może trafić do Wieczystej Kraków!
 
Marcin Cebula nie będzie dłużej piłkarzem Rakowa Częstochowa. Jego kontrakt nie zostanie przedłużony o czym oficjalnie poinformowała strona aktualnego jeszcze mistrza Polski. 28-latek nie może jednak narzekać na brak zainteresowania swoją osobą.
 
Zaintereosowane jego usługami są m.in. dwie ekipy z PKO Ekstraklasy, czyli Zagłębie Lubin oraz Górnik Zabrze. Ponadto w grze o kontrakt zawodnika jest Wieczysta Kraków, która pewne zmierza do 2 ligi. Choć wydaje się, że ekipa z Krakowa musiałaby mocno przebić ofertę klubów Ekstraklasy, aby pozyskać 28-latka. W tym momencie najbliżej mu do "Miedziowych" o czym pisze Jakub Białek na weszlo.com.
 
Marcin Cebula to wychowanek Korony Kielce. Do Rakowa Częstochowa trafił przed sezonem 2020/21. W obecnych rozgrywkach zagrał w 21 meczach PKO Ekstraklasy, ale biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki zanotował 39 występów i był kluczowym graczem Rakowa szczególnie na początku bieżącej kampanii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij