2024-05-15 14:07:00

Torey Defalco oficjalnie odchodzi z Asseco Resovii

Torey Defalco oficjalnie opuszcza Asseco Resovię. 27-latek występował w ekipie "Pasiaków" przez ostatnie dwa sezony.
 
Trwają zmiany w Asseco Resovii przed sezonem 2024/25. Teraz czwarta ekipa Plus Ligi oficjalnie ogłosiła, że z drużyną żegna się Torey Defalco. 27-letni amerykański przyjmujący występował w ekipie "Pasiaków" przez ostatnie dwa lata.
 
TJ jest bardzo dobrym zawodnikiem, który wniósł znaczący wkład w grę naszego zespołu w ostatnich dwóch sezonach. Jestem przekonany, że pobyt TJ-a w Asseco Resovii pozwolił mu rozwinąć jego umiejętności siatkarskie - powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
- Torey Defalco opuszcza nasz klub jako lepszy zawodnik, który jednak wciąż musi pracować nad aspektem mentalym.  Z pewnością rozwój w tym obszarze przybliży go do ścisłego grona najlepszych przyjmujących na świecie. Dziękuję Toreyowi za wszystko, co zrobił dla naszej drużyny w ciągu dwóch sezonów. Będę trzymał za niego kciuki i życzę mu powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij