2024-05-15 14:56:20

Trzech zawodników opuści Texom Stal Rzeszów

Texom Stal Rzeszów nieźle spisuje się na początku sezonu 2024 w 2 Metalkas Ekstralidze. W związku z tym działacze dali wolną rękę w poszukiwaniu klubów zawodnikom, którzy nie złapali się do składu.
 
Peter Kildemand, Mateusz Świdnicki oraz Anże Grmek mogą opuścić szeregi Texom Stali Rzeszów o czym pisze Przegląd Sportowy.
 
Beniaminek 2 Ekstraligi zbudował kadrę w której było więcej zawodników niż miejsc. Po początowej rywalizacji zdecydowano, że poza składem znajdzie się Peter Kildemand. Jak się okazuje 34-letni Duńczyk w ekipie "Żurawi" już nie otrzyma szansy. Popularny "Pająk" może odejść na wypożyczenie za około 100 tyś złotych. Do tej pory nie zgłosił się po niego żaden klub.
 
Natomiast Mateusz Świdnicki miał się odbudować w Rzeszowie po katastrofalnym sezonie w Wilkach Krosno. Jednak jego forma ani trochę nie poszła w górę i prezentuje się fatalnie nawet na niższym szczeblu rozgrywkowym niż rok wcześniej. Świdnicki ma trafić do Kolejarza Opole.
 
Trzecim z "nadwyżkowych" Stalowców jest Anże Grmek, który według tego samego źródła mógłby dobrze sprawdzić się w U24 Ekstralidze.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij