2024-05-14 14:01:00

Trzy zawodniczki przedłużyły umowy z ITA TOOLS Stalą Mielec. Kto dołączy?

ITA TOOLS Stal Mielec powoli kompletuje kadrę na sezon 2024/25!
ITA TOOLS Stal Mielec powoli kompletuje kadrę na sezon 2024/25!
Emilia Mucha, Klaudia Łyduch oraz Aleksandra Walczak zostają w ITA TOOLS Stali Mielec na kolejny sezon. Ekipa z Tauron Ligi oficjalnie potwierdziła te informacje.
 
Duże zmiany szykują się w ekipie ITA TOOLS Stali Mielec przed kolejnym sezonem w Tauron Lidze. Natomiast wiadomo, że w klubie pozostaje trener Mateusz Grabda oraz trzy zawodniczki. Są to Emilia Mucha, Klaudia Łyduch oraz Aleksandra Walczak.
 
Wydaje się, że to jedyne zawodniczki z poprzedniego sezonu, które zostaną w ekipie "Biało-niebieskich". Niedługo klub będzie informował o odejściach kolejnych zawodniczek. Wiadomo, że Weronika Gierszewska ma trafić do Volley Wrocław, a Pola Nowacka do Energi MKS-u Kalisz.

Nieoficjanie pięć nowych zawodniczek w Stali Mielec

Natomiast z klubem z Mielca łączone są Pola Janicka o czym już informowaliśmy w artykule - "Pola Janicka ma zostać nową rozgrywająca ITA TOOLS Stali Mielec".
 
Poza tym jak donosi portal nowiny24 nowymi zawodniczkami mają być również - Oliwia Sieradzka, czyli atakująca UNI Opole oraz dwie siatkarki SMS PZPS Szczyrk - przyjmująca Aleksandra Adamczyk i środkowa Rozalia Moszyńska.
 
Ponadto na Podkarpacie ma wrócić Katarzyna Bagrowska z LTS-u Legionovia Legionowo. W przeszłości 24-letnia przyjmująca reprezentowała barwy Developresu Rzeszów. Nam udało się potwierdzić te informacje.

Nie będzie słowackiej atakującej

Jak nam udało się ustalić do ekipy z Mielca nie dołączy słowacka atakująca Karin Sunderlíkova, która była łączona z ITA TOOLS. O wszystkich ruchach Stali Mielec będziemy informować na bieżąco.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Leon 2024-05-14 16:19:07

Kasia to strzał w 10

Adam 2024-05-14 21:03:54

Dobre wieści że Kasia Bagrowska na Podkarpaciu pokaże swoje swoje atuty czyli obrona atak no i zagrywka

Marek 2024-05-15 08:19:43

Kasia to fajna cały czas uśmiechnięta dziewczyna. Mielec zrobił udzny transfer razem z Emilią będą trzymać przyjęcie na wysokim poziomie i atak też dobry nie mówiąc o serwisie, bo serwis Kasia ma bardzo skuteczny i asy wpadają

~anonim 2024-05-15 08:21:32

Dokładnie tak jest

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij