2024-05-14 15:28:50

U24 Ekstraliga: Beckhoff Sparta Wrocław podejmie we wtorek Orlen Cellfast Wilki Krosno[4. kolejka]

Fot. Cellfast Wilki Krosno
Fot. Cellfast Wilki Krosno
Orlen Cellfast Wilki Krosno we wtorek czeka kolejne starcie w ramach U24 Ekstraligi. Tym razem ich rywalem będzie ekipa z Wrocławia.

Tradycyjnie jak we wtorek (14.05) na Stadionie Olimpijskim odbędzie się kolejna runda z cyklu rozgrywek U24 Ekstraligi. Pierwszy raz w tym sezonie Wrocław powalczy z Wilkami Krosno, które trzeba powiedzieć szczerze – radzą sobie znacznie gorzej niż w zeszłym roku. Wówczas Sparta także nie była uważana za faworyta ligi młodzieżowej, ale teraz funkcjonuje nieco lepiej. Ostatnią pozycję w tabeli „zwolniło” się dla „watahy”, która do 4. kolejki nie ma na swoim koncie ani jednej wygranej. 6. lokatę zajmują właśnie dzisiejsi gospodarze. Może okazać się, że dla Wilków będzie to właśnie spotkanie na przełamanie. Drużyna z Dolnego Śląska jest w lepszej sytuacji, ponieważ na dwa rozegrane starcia ma jedną wygraną.

Start meczu o godz. 17.00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Awizowane składy:
Orlen Cellfast Wilki Krosno:
1. Jakub Woźniak
2. Bastian Borke
3. Daniił Kołodinski
4. Jakub Wieszczak
5. Marko Lewiszyn
6. Piotr Świercz
7. Szymon Bańdur

U24 Beckhoff Sparta Wrocław:

9. Nikodem Mikołajczyk
10. Francis Gusts
11. Connor Bailey
12. Kapcer Andrzejewski
13. Filip Seniuk
14. Marcel Kowolik
15. Jakub Krawczyk

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij