2024-05-14 13:05:54

Zespół Szkół w Tyczynie rozszerza ofertę edukacyjną o klasę sportową

W poniedziałek, 13 maja ruszyła rekrutacja uczniów do szkół średnich. Miejski Klub Sportowy Strug wspólnie z Zespołem Szkół w Tyczynie serdecznie zaprasza do klasy sportowej, w ramach której prowadzone będą dodatkowe zajęcia sportowe z piłki nożnej.

Oprócz 10 godzin zajęć sportowych tygodniowo, program szkolenia obejmie również treningi motoryczne oraz trening mentalny.

Zespół Szkół w Tyczynie zlokalizowany jest w Pałacu Wodzickich w przepięknie położonym tyczyńskim parku.

Zajęcia prowadzone będą w nowo powstałej hali sportowej, wyposażonej w siłownię. Dodatkowo obiekt posiada boisko trawiaste, a także boisko wielofunkcyjne. Kolejnym atutem jest również wirtualna strzelnica. Do dyspozycji uczniów będzie również Stadion Miejski w Tyczynie.

Istnieje możliwość zakwaterowania uczniów w nowoczesnym internacie w pokojach dwu i trzy osobowych z łazienkami

- Ogromnie się cieszymy, że udało się dopełnić formalności związane z otwarciem naboru klasy sportowej. To historyczna chwila, zarówno dla samej szkoły, jak i dla naszego klubu, który – gorąco na to liczymy – zasilą nowi uczniowie grający w naszych barwach. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do skorzystania z oferty edukacyjnej ZS w Tyczynie – mówi Prezes MKS Strug – Ryszard Domino.

Test mecz dla chętnych

Chętnych do sprawdzenia swoich sił, zapraszamy do uczestnictwa w test-meczu, podczas Międzynarodowego Turnieju z udziałem drużyn z Sarospatak (Węgry) oraz SMS Drohobycz (Ukraina) na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Tyczynie.

Harmonogram:

24.05.2024 – Międzynarodowy Turniej z udziałem drużyn Sarospatak (Węgry) oraz SMS Drohobycz (Ukraina) na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Tyczynie. W turnieju wezmą udział osoby, które zgłoszą się do rekrutacji

06.06.2024 – I termin – Test Sprawności Fizycznej dla osób, które zgłoszą dokumenty do przyjęcia do klasy sportowej

25.06.2024 – II termin - Test Sprawności Fizycznej dla osób, które zgłoszą dokumenty do przyjęcia do klasu sportowej

Nabór do klasy sportowej powadzony jest drogą elektroniczną

Więcej informacji:

Sekretariat ZS w Tyczynie 17 22 19 362

Ryszard Domino – Prezes MKS Strug 606 269 616

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij