2023-03-26 20:17:03

Ireneusz Pietrzykowski po meczu z Chełmianką Chełm: Po zmianie trenera ważny jest dobry start

 Stal Stalowa Wola pokonała na wyjeździe Chełmiankę Chełm (2-0). Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował nowy szkoleniowiec "Stalówki", Ireneusz Pietrzykowski. 
 
- Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, jak ważne jest to spotkanie, po zmianie trenera dobry start jest po prostu ważny. Zależało nam bardzo, żeby ten mecz wygrać i tak też się stało. Pierwsza połowa dość zachowawcza, specjalnie ułożyliśmy to w ten sposób, żeby zagrać bezpiecznie, żeby wejść w mecz- powiedział trener Stali Stalowa Wola. 
 
- W drugiej połowie zmiana, Piotrek Rogala lepiej od kolegi wprowadza piłkę i tam już potrafiliśmy utrzymać się między liniami, z tego poszły akcje i dzięki temu te dwie bramki Kacpra Wydry udokumentowały naszą przewagę- kontynuował Ireneusz Pietrzykowski. 
 
- Jestem już kilka dni w Stalowej Woli i spotkałem się gdzieś na mieście z kibicami i czuć naprawdę to, że dla Stalowej bardzo ważne jest, żeby iść w górę i żeby wrócić na miejsce, które historycznie jest należne. Naprawdę czuć po ludziach w Stalowej Woli, że oni chcą tu po prostu sukcesu. Mam nadzieję, że sprostamy i już dzisiaj fajnie, że przyjechała taka duża grupa kibiców i nas wspierała- podkreślił opiekun "Stalówki".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij