2023-03-26 15:03:42

JKS Jarosław wygrał w Wólce Pełkińskiej

JKS Jarosław pokonał na wyjeździe 5-0 Wólczankę Wólka Pełkińska w meczu 20. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

JKS Jarosław z pierwszym zwycięstwem w rundzie wiosennej! Podopieczni trenera Grzegorza Barana nie pozostawili złudzeń i wysoko pokonali spadkowicza z trzeciej ligi.

Strzelanie w tym spotkaniu jarosławianie rozpoczęli w 19. minucie za sprawą bramki zdobytej przez Rafała Dusiło. Do przerwy gospodarze przeciwstawiali się zdeterminowanej do odniesienia pierwszego wiosennego zwycięstwa drużynie z Jarosławia.

Po przerwie jednak to goście całkowicie zdominowali wydarzenia boiskowe i "wbili" swoim rywalom pokaźną liczbę bramek.

W 54. minucie ponownie trafił Rafał Dusiło, a w 58. minucie prowadzenie JKS-u podwyższył Piotr Pindak

Piotr Pindak, podobnie jak jego młodszy kolega z zespołu ustrzelił w tym spotkaniu "dublet"- swoją drugą bramkę zdobył w 72. minucie.

Wynik meczu na 5-0 ustalił w 82. minucie Jakub Chrupcała

0-1 Rafał Dusiło (19.)
0-2 Rafał Dusiło (54.)
0-3 Piotr Pindak (58.)
0-4 Piotr Pindak (72.)
0-5 Jakub Chrupcała (82.)

Wólczanka Wólka Pełkińska: szczegóły wkrótce

JKS Jarosław: Guridov - Drozd, Baran, Szakiel, Bała, Pindak, Stankiewicz, Socha, Pawlak, Dusiło, Zieliński