2023-03-19 11:07:00

LKS Skołoszów wygrał ze Stalą II Mielec!

LKS Skołoszów wygrał drugi mecz w tym sezonie! (fot. Radek Kuśmierz)
LKS Skołoszów wygrał po raz drugi w sezonie 2022/23! Tym razem podopieczni Bogusława Sierżęgi pokonali rezerwy Stali Mielec 1-0.

Od początku bardzo wyrównany był pojedynek pomiędzy LKS-em Skołoszów a Stalą II Mielec. Najlepszą okazję do zdobycia bramki w pierwszej odsłonie sobotniego pojedynku miał Taras Mariash. Jednak po jego strzale z rzutu wolnego piłkę obronił Mateusz Dudek.

W drugiej połowie mecz toczony był głównie w środku pola, ale kwadrans przed końcem spotkania gola zdobyli gospodarze, a dokładnie Piotr Wojtowicz. Obrońca LKS-u Skołoszów skierował futbolówkę do siatki głową. Więcej bramek w tym meczu nie padło. Tym samym outsider 4 ligi podkarpackiej po raz drugi w sezonie 2022/23 sięgnął po trzy punkty.

Warto dodać, że gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Kamil Mikulec w 84. minucie meczu.

1-0 Piotr Wojtowicz (74)