2023-03-19 10:34:00

Polonia Przemyśl zremisowała z Igloopolem Dębica. Gospodarze kończyli w dziesiątkę

Polonia Przemyśl zremisowała z Igloopolem Dębica 2-2! (fot. Grzegorz Gajdzik)
Polonia Przemyśl zremisowała z Igloopolem Dębica 2-2. Wszytkie bramki padły w pierwszej połowie. Później mieliśmy czerwoną kartkę oraz niewykorzystany rzut karny. Ponadto sędzia pokazał w tym meczu aż 12 żółtych kartek.

Igloopol Dębica zaskoczył wszystkich, bo już po dziewięciu minutach podopieczni Łukasza Cabaja prowadzili z Polonią Przemyśl 2-0. Bramki dla "Morsów" zdobyli Aleksander Okoń oraz Łukasz Cyran.

Jednak goście z prowadzenia cieszyli się zaledwie osiemnaście minut, bo gola kontaktowego strzelił Oleksandr Vechtomov w 17. minucie. Natomiast do wyrównania doprowadził Hubert Błahuciak dziesięć minut później.

Po zmianie stron lepiej prezentowali się podopieczni Waldemara Warchoła, ale nie byli w stanie pokonać już więcej stojącego w bramce gości, Łukasza Psiody. Bramkarz Igloopolu mógł zostać bohaterem, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Polonia kończyła mecz w dziesiątkę, bowiem za dwie żółte kartki z boiska musiał zejść strzelec bramki kontaktowej - Vechtomov. W całym meczu sędzia Krystian Kołodziej z Rzeszowa pokazał aż 12 żółtych kartek.

0-1 Aleksander Okoń (3)
0-2 Łukasz Cyran (9)
1-2 Oleksandr Vechtomov (17)
2-2 Hubert Błahuciak (27)