2023-03-19 09:44:00

Pierwsze zwycięstwo KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na wiosnę! 2-0 z rezerwami Korony Kielce

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli gracze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczni Rafała Wójcika na własnym stadionie, pewnie pokonali rezerwy Korony Kielce.

Od początku spotkania, stroną przeważającą był zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczni Rafała Wójcika bardzo szybko wypracowali sobie przewagę, a bramki dla "pomarańczowo-czarnych" były kwestią czasu. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 13. minucie, a gola zdobył Michał Nawrot, który w przeszłości reprezentował barwy Stali Rzeszów.

W kolejnych minutach nadal to KSZO lepiej się prezentowało, choć rezerwy Korony Kielce także miały swoje okazje. Miejscowi jednak dobrze grali w defensywie, a ponadto mieli swoje okazje. Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego w 71. minucie podwyższył na 2-0, a swoje debiutanckie trafienie dla "pomarańczowo-czarnych" zaliczył Fryderyk Janaszek, który tym samym ustalił wynik meczu.

1-0 Michał Nawrot (13)
2-0 Fryderyk Janaszek (71)