2023-01-23 16:21:34

Lublinianka Lublin szuka chętnych do gry za darmo. Zachętą wypromowanie w 3.lidze

fot. Lublinianka Lublin
fot. Lublinianka Lublin
 -Szukamy też zawodników, którzy zgodzą się grać wiosną za darmo, żeby się wypromować. W tym momencie nie stać nas na płacenie jakichkolwiek pieniędzy.-powiedział Tomasz Brzyski, zawodnik Lublinianki lublin.
 
Wiemy już, że sytuacja Lublinianki Lublin nie wygląda już na taką z serii "bez wyjścia". Mimo braku trenera i prezesa, trzecioligowiec zamierza przystąpić do rundy wiosennej. Wiąże się z tym jednak szereg problemów, a te finansowe łączą się nierozerwalalnie z kwestiami kadrowymi.
 
Dla Dziennika Wschodniego szczegóły zdradził zawodnik Lublinianki, a niedługo być może partner biznesowy-Tomasz Brzyski. -  Trzeba wyprostować kilka spraw. Przede wszystkim rozwiązać umowy z zawodnikami. Wygląda na to, że odejdzie około 80 procent kadry, jaką dysponowaliśmy w tym sezonie. Koncentrujemy się na tym, żeby spłacać długi. Szukamy też zawodników, którzy zgodzą się grać wiosną za darmo, żeby się wypromować. W tym momencie nie stać nas na płacenie jakichkolwiek pieniędzy. Czy znajdziemy takich graczy? Wielu menedżerów już się z nami kontaktowało w tej sprawie. Trzeba to wszystko poskładać do kupy, najważniejsze, żeby klub przetrwał – tłumaczy popularny "Brzytwa".
 
Klub koncentruje się na tym, aby przetrwać. Nie ma mowy o żadnych zyskach. Liczy się także z tym, że spadek do 4.ligi będzie nieunikniony. - Zbieramy chłopaków, którzy będą chcieli się pokazać na poziomie trzeciej ligi. Dokończymy ligę i potem zobaczymy, co będzie dalej. O dalszych sczegółach będziemy informować na bieżąco.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

realista 2023-01-23 18:08:03 5 1

brawo, to jest liga amatorska.

realista 2023-01-23 18:08:03 5 1

brawo, to jest liga amatorska.

~anonim 2023-01-23 18:30:05 3 2

Dobra niech stracę zagram u was za darmo ale tylko ta rundę

Głos rozsądku 2023-01-23 19:39:16 2 1

Czas skończyć z tym piłkarskim biznesem, zwłaszcza że za podobnie profesjonalne uprawianie biegania, czy kolarstwa nikt ludziom nie płaci, a to robią na co dzień. Zostaną sami pasjonaci grający dla ludzi, a nie dla kasy.

Ja 2023-01-24 07:46:11 1 2

Czyli znamy już 3 spadkowiczów. Lublinianka, Łagów i Sandomierz

Autor 2023-01-24 09:53:38 5 5

Przez głupią reformę PZPN cierpią tylko kluby - kiedyś 4 liga była rozgrywana w ramach województwa i było ok. Ale trafiły się głupaki, które 4 ligę nazwały 3 i każą w większości amatorskim drużynom jeździć na mecze prawie pół Polski. Po to to komu by na 4 poziomie rozgrywek jechać na mecz np z Chełma do Krakowa, czy do Sanoka. Generuje to tylko koszty zdecydowanie większe za przejazd itp. Poziomu sportowego to też nie przyniosło a jedynie upadki klubów.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij