2023-01-23 20:21:21

Zmiany w kadrze i sztabie szkoleniowym Podlasia Biała Podlaska!

fot. Podlasie Biała Podlaska
fot. Podlasie Biała Podlaska
MKS Podlasie Biała Podlaska podkręca tempo przed rundą wiosenną i ogłasza coraz więcej transferów. Zmiany dotyczą takze sztabu trenerskiego.
 
Już od dwóch tygodni MKS Podlasie Biała Podlaska szykuje się do rundy wiosennej 3.ligi gr IV. W klubie zaszło do tej pory kilka zmian kadrowych. Jako pierwszy w nowym roku do drużyny dołączył Filip Arak, który zasili trzecioligowca na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Polonii Warszawa.
 
Kolejnym, ale tym razem definitywnym transferem z Polonii Warszawa jest skrzydłowy, Wiktor Niewiarowski. Sporymi amibicjami wykazał się także 17-letni Dominik Sikora, który po dobrej rundzie jesiennej w rezerwach Podlasia został włączony do pierwszej drużyny. Ostatnią z ogłoszonych do tej pory "nowinek" transferowych jest Artur Balicki, napastnik poprzednio grający w KS-ie Legionovia Legionowo. W swojej karierze występował nie tylko na trzecioligowych boiskach, ale także w 2.lidze i Ekstraklasie. Zaliczył również grę w Pucharze Polski.
 
Zarząd pożegnał się z asystentem trenera i analitykiem- Grzegorzem Nowakiem, ktory pełnił tę funkcję przez dwa lata. Teraz to stanowisko objął Grzegorz Adamski, trenujący od 1,5 roku w Akademii Piłkarskiej Podlasie Biała Podlaska.
 
MKS do tej pory w swoich przygotowaniach rozegrał sparing z Legionovią, który zwyciężył z wynikiem 1-0. Autorem gola był nowy nabytek- Wiktor Niewiarowski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij