2023-01-24 11:47:18

Paweł Zatorski: Takimi meczami buduje się miejsce w tabeli

fot. P. Gibowicz/ Asseco Resovia
fot. P. Gibowicz/ Asseco Resovia
  W ostatniej kolejce Asseco Resovia pokonała Cerrad Eneę Czarnych Radom 3-0. Zobaczcie, co po tym meczu mówił libero rzeszowskiej drużyny, Paweł Zatorski.
 
- Sposobem na ten mecz na pewno była pełna mobilizacja jak na każde spotkanie. Wpadka z Lubinem myślę, że prędzej czy później musiała się zdarzyć. Wiem z doświadczenia, że lepiej, żeby zdarzyła się szybciej, niż w jakimś z ważnych spotkań w dalszej części sezonu. Cieszymy się, że wyciągnęliśmy po tym meczu wnioski, oczywiście to nie znaczy, że będziemy wszystkie spotkania z teoretycznie słabszymi zespołami wygrywali, ale takimi meczami buduje się miejsce w tabeli i to jest dla nas strasznie ważne- powiedział Paweł Zatorski. 
 
- Na mnie bardzo mobilizująco działa właśnie porażka, dlatego myślę, że po tym meczu z Lubinem w nas wszystkich było widać taką sportową złość. Tydzień temu grając ze Skrą, widać było, że chcieliśmy zagryźć parkiet i za wszelką cenę wygrać w jak najlepszym stylu. Dzisiaj to było spotkanie, gdzie oczywiście chcieliśmy wyciągnąć trzy punkty koniecznie przeciwko zespołowi z Radomia, udało sie to i w tej chwili skupiamy się już na kolejnych meczach, które mamy przed sobą- mówił libero Asseco Resovii.
 
- Myślę, że Zaksa w tej chwili dołączy do ścisłego grona faworytów naszej ligi, po dojściu Bartka Bednorza na pewno będą jednym z faworytów. Po ogłoszeniu tego transferu wprost napisałem do chłopaków, że będzie trzeba się ich naprawdę bać, oczywiście ten strach w przenośni i wyjdziemy na boisko, będziemy walczyli o zwycięstwo. Myślę, że to będzie ciekawe spotkanie, bo spotkają się dwa silne zespoły i mam nadzieję, że górą wyjdziemy my- zakończył Paweł Zatorski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij