2023-01-24 12:44:44

Oficjalnie: Said Hamulić odchodzi ze Stali Mielec!

  Said Hamulić odchodzi z PGE FKS Stali Mielec. Dziś klub oficjalnie potwierdził to, o czym mówiło się już od dłuższego czasu.
 
Said Hamulić nie będzie dłużej zawodnikiem Stali Mielec. Napastnik na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Ligue 1 i zagra w Toulouse FC. Jest to transfer definitywny, a kwota będzie najwyższa w historii klubu. 22-letni Holender bośniackiego pochodzenia ma kosztować około 2,25 mln euro.
 
Said Hamulić dołączył do Stali Mielec przed sezonem 2022/23 i był kluczowym zawodnikiem mieleckiej drużyny. W minionej rundzie rozegrał 17 ligowych meczów i dwa spotkania w Pucharze Polski. W PKO BP Ekstraklasie zdobył 9 bramek i zanotował 4 asysty.
 
Stal Mielec rozpoczęła już poszukiwania nowego napastnika. Najprawdopodobniej do drużyny w najbliższym czasie dołączy Rauno Sappinen, więcej o tym możecie przeczytać tutaj: "Rauno Sappinen na celowniku PGE FKS Stali Mielec".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Autor 2023-01-26 15:02:55 0 0

no to teraz czekać aż po 4-7 meczach wyląduje na ławce. Gostek ledwo zagrał 6 miesięcy w słabej polskiej lidze a już robią z niego gwiazdę a kto słyszał o nim np 8 miesięcy temu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij