2023-01-24 20:25:00

Niespodzianka dla kibiców PGE FKS Stali Mielec. Mecz z Lechem Poznań na YouTube

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
Już w piątek rusza runda wiosenna w PKO Ekstraklasie. Wielką niespodziankę przygotował dla fanów Canal+Sport. Stacja ogłosiła, że piątkowy mecz pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Lechem Poznań będzie transmitowany w YouTube.
 
Mecz pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Lechem Poznań będzie można obejrzeć ZA DARMO na YouTube Canal+ Sport. Początek meczu o godz. 20:30. Pół godziny wcześniej rozpocznie się studio meczowe.
 
Spotkanie Stal – Lech będą mogli obejrzeć wszyscy piłkarscy kibice, niezależnie od tego, czy posiadają dostęp do CANAL+. Piątkowy mecz PKO BP Ekstraklasy będzie, po raz pierwszy w historii, transmitowany na otwartym kanale YouTube CANAL+ SPORT. Początek transmisji już o godzinie 20:00, kiedy to Cezary Olbrycht zaprosi na Superpiątek. Początek meczu o 20:25, a spotkanie skomentują Michał Mitrut i Grzegorz Mielcarski - czytamy na stronie francuskiego nadawcy PKO Ekstraklasy.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij