2023-01-22 22:40:07

Daniel Myśliwiec: Mimo zmęczenia prezentowaliśmy naprawdę niezłą jakość

fot. Stal Rzeszów (YouTube)
fot. Stal Rzeszów (YouTube)
 Stal Rzeszów rozegrała wczoraj kolejne dwa mecze sparingowe. "Biało-niebiescy" zmierzyli się z Hutnikiem Kraków i Zagłębiem Sosnowiec. Zobaczcie, co o tych spotkaniach powiedział trener, Daniel Myśliwiec.
 
- Te mecze były inne, ale też tego się spodziewaliśmy, bo przeciwnik jeden i drugi stwarzał trochę inne warunki i tempo tych dwóch meczów też było różne. Przygotowania oceniam bardzo dobrze, bo myślę, że trenowaliśmy ponadprogramowo mocno, piłkarze bardzo dobrze znieśli ten trud i reżim treningowy, a w tym tygodniu większość z nich była w stanie zagrać z dobrą jakością dziewięćdziesiąt minut. To myślę, jest najlepsze podsumowanie i takie napawające optymizmem, bo oczywiście teraz chcieliśmy wygrać i robiliśmy wszystko żeby wygrać i zdobywać bramki, ale wiedzieliśmy, że te nogi nie będą optymalnie przygotowane i głowy też będą obciążone natłokiem informacji- powiedział Daniel Myśliwiec.
 
- Cieszy mnie to, że pomimo tego zmęczenia to byliśmy w stanie prezentować naprawdę niezłą jakość działań ofensywnych i defensywnych, a w przypadku tego drugiego meczu również dużą skuteczność. Jestem bardzo zadowolony- kontynuował.
 
- To były dwa różne mecze, trudność polegała na tym, że przeciwnik bronił i atakował inaczej, ale my się skupiliśmy na naszych odpowiedziach. Co mnie bardzo cieszy, to  jeden i drugi przeciwnik stosował inny pressing, a my wybierając trzy podstawowe zasady przy naszym otwarciu, byliśmy w stanie ten pressing ominąć. Większa skuteczność pierwszej drużyny tej, która zagrała w drugim meczu, wynikała z tego, że kultura gry też była inna, bo w pierwszym meczu my omijaliśmy pressing bardzo fajnie i skutecznie, ale kończyło się to nieraz brutalnym faulem, przykład drugiej straconej przez nas bramki to w normalnych warunkach to jest nie dość, że faul to jeszcze kartka dla przeciwnika, a tu idzie z tego bramka- mówił Daniel Myśliwiec.
 
- Realizacja założeń jest różna, ale różne też były warunki, a co mnie bardzo cieszy to bardzo często optymalne decyzje i to było kluczem, żeby dostosowywać swoje działania i decyzje do tego, co się dzieje na boisku i tutaj dużo pozytywów w jednym i drugim meczu- zakończył szkoleniowiec Stali Rzeszów. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

Fsa 2023-01-23 11:39:29 7 8

wy wogole powinniscie od razu grac w lidze mistrzow. Sluchajac co opowiadacie od kilku lat - mysle ze jestescie odklejeni od rzeczywistosci.

Kenes 2023-01-23 09:45:49 2 7

Nie jakość tylko jakoś.

Fsa 2023-01-23 11:39:29 7 8

wy wogole powinniscie od razu grac w lidze mistrzow. Sluchajac co opowiadacie od kilku lat - mysle ze jestescie odklejeni od rzeczywistosci.

trener miro spójnia vel cenowa 2023-01-23 14:34:20 4 0

Drapie się i twierdze dalej że twierdzenie że będziemy umierać za naszą rejsovie jest na czasie a ci co odeszli oni wiedzieli i nie chcieli tzn chcieli wincej do kielni ale z pustego to i apklown wuzetka nie nasypie k ur esko ciężko byndzie więc gramy tym co mamy i do drugiej ligi zmierzamy hej ho do przodu rejso

Pyton 90 2023-01-24 00:44:30 0 2

jak mnie jego gadanie mnie drażni jak te coś moze być trenerem powtarzajace sie błedy w obronie brak wzmocniej on powinien trenować prostytutki

Apkłałn WZ #704 2023-01-24 11:51:35 1 1

To jeden z lepszych trenerów młodego pokolenia na szczeblu centralnym. Udowodnił to spektakularnym awansem do 1-szej ligi na kilka kolejek przed końcem. Jako beniaminka prowadzi Stal spokojnym torem w środku tabeli. Nie robi się tu zbędnych wzmocnień i zaciągów z ciapatych lig. Stabilizacja i konkretny cel. W tym sezonie stawiam spokojnie, że Stal otrze się o Baraże a resowia o strefę spadkową.
Trener tez człowiek i ma swoje przywary, ale przynajmniej cieszę się, że nie jest jak ten Hajdo - cham, prostak i gbur o stylistyce gry z czasów PRL.

Jedno jest pewne, liga wszystko zweryfikuje i zobaczymy kto gdzie w tabeli będzie na koniec sezonu.

Mirek Hajdo Stendaper 2023-01-25 10:04:11 0 0

Osobiście nagrywam wszystkie wypowiedzi Danielka i odtwarzam je wieczorami. Ćwiczę i próbuje być jak on. Jak chcesz być najlepszy to ucz się od najlepszych - taka prawda. Przez to jakie ma profesjonalne podejście Daniel i jak profesjonalnie się wypowiada, ludzie majo mnie za prostaka, chama i półgłówka. W sumie to maja trochę racji, ale ja 6 klas podstawówki skończyłem i 2 klasy zawodówki. Nie na darmo teczkę nosiłem. Kurs trenerski za masło i jajka tez się sam przez kolegę z Podk. ZPN nie załatwił. Kolana zdarłem i zajady leczyłem miesiąc nie mówiąc o krostach na języku.

sral a co to jest ? 2023-01-26 22:10:53 0 0

7:6 , 3:4 biało niebieskie c.ioty barwy jak Izraela a maca jak na Budziwoju

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij