2022-11-05 22:32:00

JKS Jarosław zremisował z Głogovią Głogów Małopolski! Goście kończyli w osłabieniu

Podział punktów w Jarosławiu. Tam miejscowy JKS zremisował z Głogovią Głogów Małopolski, która kończyła mecz w osłabieniu.

Spotkanie nie było porywające, choć zarówno jedni jak i drudzy starali się kreować okazje bramkowe. W 8. minucie sytuacje miał JKS Jarosław, a na bramkę uderzał Igor Maliarenko, lecz bramkarz Głogovii Głogów Małopolski Piotr Lipka nie dał się zaskoczyć. Goście także próbowali zaskoczyć JKS, ale przez długi czas było 0-0.

Nudy w Jarosławiu nie było, a sytuacje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Po stronie JKS-u próbował Kamil Bała i Sebastian Pawlak, a ze strony Głogovii Piotr Pindak i Tomasz Płonka. W 45. minucie Kacper Cząba faulował Pindaka i artbiter podyktował rzut karny. Ponadto czerwoną kartkę za obrazę sędziego otrzymał Płonka. Do piłki podszedł Pawlak, który pewnym strzałem pokonał Lipkę.

W drugiej odsłonie JKS starał się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Goście jednak nie dawali za wygraną i cały czas starali się nawiązać walkę z ekipą z Jarosławia. Gospodarze byli tego dnia nie skuteczni, co postanowiła wykorzystać Głogovia, która w 76. minucie strzeliła 1-1, a autorem bramki był Kamil Wilk.

Ostatni kwadrans był niezwykle emocjonujący, a sytuacje stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. Świetną okazję w 89. minucie miał Grzegorz Płonka, jednak uderzył obok słupka. W końcówke JKS próbował odzyskać prowadzenie, lecz Głogovia dobrze grała w obronie i spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

1-0 Sebastian Pawlak (45-rzut karny)
1-1 Kamil Wilk (76)