2022-11-05 16:11:00

Karpaty Krosno lepsze od Lechii Sędziszów Małopolski

Kolejne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej odnieśli piłkarze Karpat Krosno. Podopieczni Dariusza Liany w sobotę pokonali na wyjeździe Lechię Sędziszów Małopolski.

Piłkarze Karpat Krosno w sobotę odnieśli kolejne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej. Od początku spotkania lepiej prezentowali się podopieczni Dariusza Liany, choć Lechia Sędziszów Małopolski dobrze prezentowała się w defensywie. Konkretniejszy był jednak zespół gości, który w 40. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Sebastian Duda.

Krośnianie w drugiej odsłonie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Lechia starała się nawiązać walkę z wyżej notowanym zespołem Karpat, ale ten nie dał się zaskoczyć. Przyjezdni także mieli swoje okazje i w 75. minucie podwyższyli na 0-2, po trafieniu Michała Stasza, który tym samym ustalił rezultat sobotniej potyczki.

0-1 Sebastian Duda (40)
0-2 Michał Stasz (75)