2022-11-05 21:38:16

Beniaminek wywiózł remis z Wiśniowej! Cenny punkt Sokoła Nisko

Sokół Nisko zremisował 2-2 na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa w meczu 15. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Goście prowadzenie w meczu objęli w 20. minucie. Dla drużyny z Niska trafił Piotr Młynarczyk. Podopieczni trenera Tomasza Głąba próbowali szybko odpowiedzieć, jednak w pierwszej połowie byli  nieskuteczni.

10 minut po zmianie stron gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Dla drużyny z Wiśniowej z rzutu wolnego trafił Paweł Piątek. Wynik remisowy nie utrzymał się długo, kilka minut później bowiem to znowu goście objęli prowadzenie za sprawą Michała Mistrzyka.

Gdy wydawało się, że drużynie z Niska uda się utrzymać zwycięski rezultat drugim golem z rzutu wolnego popisał się w 80. minucie Paweł Piątek, doprowadzając tym samym do remisu.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2-2. Spotkanie to obfitowało w wiele emocji, nie tylko tych sportowych. Wisłok kończył mecz w dziewięciu, po czerwonych kartkach dla Jakuba Tęczara i Pawła Dziedzica

0-1 Piotr Młynarczyk (20)
1-1 Paweł Piątek (55)
1-2 Michał Mistrzyk (60)
2-2 Paweł Piątek (80)

Wisłok Wiśniowa: Kaszuba - Tęczar, Szymański, Krępa, Dziedzic, Kasperkowicz, Gil, Krok, Czelny, Piątek, Wójcik

Sokół Nisko: Stróż - Bigas, Drelich, Dziopak, Flis, Gnatek, Mistrzyk, Młynarczyk, Pyryt, Szewczyk, Toś

Sędziował: Krystian Kołodziej

Żółte kartki: Tęczar, Krępa, Boduch, Gil, Pyryt, Toś, Szewczyk
Czerwone kartki: Tęczar, Dziedzic