2022-10-15 19:42:00

KS Wiązownica poszedł za ciosem! Pokonał u siebie Czarnych Połaniec

KS Wiązownica odniósł kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Marcina Wołowca w sobotę pokonali Czarnych Połaniec.
 
W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe. Tych jednak nie było zbyt wiele i do przerwy było 0-0. Po zmianie stron, lepiej wyglądał KS Wiązownica, a jego przewaga z każdą minutą zaczęła rosnąć. Podopieczni Marcina Wołowca w 73. minucie objęli prowadzenie, a gola zdobył Patryk Zieliński.
 
Kolejne minuty to spokojna gra z obu stron. Czarni Połaniec próbowali jeszcze nawiązać walkę, ale zespół z Wiązownicy dobrze się bronił i dowiózł prowadzenie do końca. Dla beniaminka 3 ligi gr. IV to drugie zwycięstwo z rzedu. Podopieczni Marcina Wołowca za tydzień zagrają na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.
 
 
1-0 Patryk Zieliński (73)
 

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze (7)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.