2022-10-15 16:37:00

Głogovia Głogów Małopolski zremisowała z Izolatorem Boguchwała

Na IzoArenie w sobotę odnotowano podział punktów. Miejscowy Izolator Boguchwała zremisował 1-1 z Głogovią Głogów Małopolski, a oba gole padły po przerwie.

Pierwszą groźną okazję stworzył sobie Izolator Boguchwała. Michał Worosz ruszył skrzydłem i zagrał do Krzysztofa Domino, który zdecydował się na strzał, ale ten w ostatniej chwili zatrzymał Piotr Lipka. W kolejnych minutach lepiej prezentowali się gospodarze, którzy stworzyli sobie kilka niezłych okazji. Głogovia Głogów Małopolski także miała swoje sytuacje.

Podopieczni Kamila Kawy w 39. minucie stanęli przed szansą objęcia prowadzenia. W polu karnym Maksim Shishlov faulował Filipa Czopa i arbiter wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł szam poszkodowany, ale jego intencje wyczuł bramkarz Izolatora. Bezbrakowy remis utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga odsłona doskonale zaczęła się dla przyjezdnych. Zespół z Głogowa Małopolskiego w 50. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Pilecki. Miejscowi nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. "Izolacja" wyrównała kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry, a z gola cieszył się Krzysztof Domino. W kolejnych minutach oba zespoły miały swoje okazje, jednak ostatecznie więcej goli nie padło i mecz zakończył się remisem 1-1.

0-1 Kamil Pilecki (50)
1-1 Krzysztof Domino (74)