2022-10-15 12:07:41

Mirosław Hajdo po zwycięstwie nad Chojniczanką Chojnice: Cierpieliśmy, ale finał tego cierpienia jest dla nas bardzo radosny

Apklan Resovia pokonała beniaminka Chojniczankę Chojnice 2-1. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener Rzeszowian, Mirosław Hajdo.

- Dawno nie miałem takiego spotkania, gdzie przeciwnik miał dużo sytuacji szczególnie do przerwy. Mimo cierpienia naszych zawodników potrafiliśmy wyjść z tego zwycięsko. Na pewno długo w meczu nas utrzymywał Pindroch przynajmniej do przerwy, po przerwie przy stanie 1-2 też miał dwie kapitalne interwencje- powiedział Mirosław Hajdo.

- Bardzo dziękuję moim zawodnikom, że mimo ciężkiego dla nas meczu, trudnego z racji dużej pracy, jaką musieli wykonać na boisku, bo przeciwnik dobrze operował piłką i miał optyczną przewagę, potrafili ten mecz i ten wynik utrzymać do końca. Za to im chwała i cieszę się, że przedłużamy passę punktową, bo wiemy, w jakiej sytuacji byliśmy- kontynuował szkoleniowiec Apklan Resovii.

- Myślę, że też do przerwy chyba jeszcze byliśmy w hotelu, bo wyglądało to tak z naszej strony nie tak, jak sobie zakładaliśmy, ale to, co powiedziałem wcześniej, cierpieliśmy, ale finał tego cierpienia jest dla nas bardzo radosny- zakończył trener Resovii.

Maszyna RRuszyła! Jej nic nie zatrzyma! A tym bardziej skowyt parszywych zardzewiałków!

~anonim 2022-10-15 14:27:36

Wynik to jedno, gra to drugie. I tak się zastanawiam czy Chojniczanka zagrała tak dobrze (a w każdym razie był to poziom wyższy niż prezentowały Niepołomice, Katowice i chyba także Ruch) czy właśnie Resovia zagrała tym razem tak słabo. Pewnie niebawem się przekonamy. Ważne punkty. Jedziemy dalej. Teraz PP i ŁKS w lidze.

abraxas 2022-10-15 14:49:43

Dużo szczęścia ale ono sprzyja lepszym.

Kenes 2022-10-15 16:12:56

Maszyna się zesRRała. Kolejna wygrana na farcie. Przez cały mecz zero gry i w ciągu dwóch minut wykorzystane błędy Chojniczanki. Po szybkich dwóch bramkach dalej obrona Częstochowy byle by dowieźć wynik. Gdyby Chojnice wykorzystały chociaż 1/3 100% akcji jakie sobie stworzyli to pewnie przegralibyśmy z 6:2.
Prawda jest taka, że mamy więcej szczęścia niż gry. Teraz z Hajdo jest na farcie. Za Grzegorczyka nie wygrywaliśmy ale przynajmniej graliśmy cokolwiek. Tomek kocham Cię. Zabierz mnie ze sobą do Polkowic!!

Tylko Resovia 2022-10-15 16:48:47

Brawo piłkarze! Brawo trenerze! Punktujmy
Jak tylko się da ! Kibice sukcesu już czuja nasz oddech na plecach. Rzeszów jest nasz od 1 9 0 5!

~anonim 2022-10-15 18:57:28

zes.rał to się omtur. wielki twór z aspiracjami na ligę mistrzów, brandzlowanie co tydzień jakiej to piłki nie grają, a efekt taki że ledwo 3 pkt wyżej od tej "beznadziejnej" Resovii co na 10 kolejkę ligi dopiero dojechała i wytarcie podłogi jak starą szmatą w derbach. Coś w tej komunistycznej propagandzie się nie spina...

Głogów Małopolski 2022-10-15 20:01:06

Ile kibiców "wielkiej" Resovii? 20? 25? Czy zaszaleli i 35?

Michał Moskwa 2022-10-15 20:52:53

Ilu kibiców "wielkiej" stali w Gdyni? 0?? czy co tam się stało że się nie pojechało??

adam 2022-10-15 20:55:00

Resovii 14 na zakazie. ilu wiernych sympatyków stali w Gdyni???

do skunksa wyżej 2022-10-15 22:09:39

20 na grzybach , a kibiców akplanu ilu na rzybach z koroną Załęże albo Stalą Łańcut ?! a zapomniałem nie ma ich w tym świecie! ups . szach mat !

Ajf 2022-10-16 00:22:19

Szkoda że sralowce nie dotarli na expresowke gdy było wszystko ugadane ale kupa w takiej sytuacji nie pierwszy raz z ich strony ale będą p*******lić jacy to oni nie są, są ale w internecie propagandziści

~anonim 2022-10-16 00:42:19

Ponoć w Gdyni obecny wierny kibic stali kalandyk pies z kryminalnej który jest tolerowany na trybunach przez kibiców stali
Taka koalicja stal i policja ciekawe jak ich koleżanki z Przemyśla stalowej Biłgoraja i innych
k********a bez honoru

~anonim 2022-10-16 11:16:42

Pejsovia internetem stoi. CykoRRy, cykoRRy.

Majdański rycerzyk 2022-10-16 15:46:51

Co tam Miruś, ostatni mecz na forciku. Teraz już tylko zjazd w dół tabeli i w przyszłym sezonie 2 liga Wita. Murem za Hajdo! 704..

Bolec 2022-10-17 13:48:20

Trener Tomasz Grzegorczyk wygrał z Zagłębiem Lublin 3:0 poprzedni mecz niewiele brakowało. To potwierdza tylko moją teze o tym, że to nie wina Trenera a całego klubu, Zarząd, Dyro Sportowy, grajki.
Mecz z Chojniczanką wygrany na farcie, Nawet Hajdo to przyznaje, że Chojniczanka Grała a resowia zdobyła 3 pkt stojąc w miejscu niemalze.Fart na efekcie nowej miotł skończył sie wraz z tym meczem. Resowia jest głównym pretendentem do spadku.