2022-10-14 16:47:21

RELACJA ONLINE: Chojniczanka Chojnice - Apklan Resovia [NA ŻYWO]

Relacja na żywo z meczu Fortuna 1 ligi pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Apklan Resovią. Śledźcie relację tekstową z tego spotkania.

Podopieczni Mirosława Hajdo zagrają z beniaminkiem Chojniczanką Chojnice. Resovia wyszła ze strefy spadkowej i będzie chciała dołożyć kolejne punkty do ligowej tabeli.

Punktualnie o godz. 18:00 rozpoczniemy relację tekstową LIVE z tego meczu.

-------------------------------------------

CHOJNICZANKA CHOJNICE - APKLAN RESOVIA 1-2 (0-0)

0-1 Bartłomiej Eizenchart (60)

0-2 Kamil Antonik (62)

1-2 Szymon Skrzypczak (79)

Chojniczanka Chojnice: Kuchta, Grolik, Bartosiak, Kasperowicz, Ryczkowski, Van Huffel, Drewniak, Karbowy, Mazek, Wolsztyński, Tuszyński
Rezerwowi: Neugebauer, Golak, Czajkowski, Mikołajczyk, Kalinkowski, Stróżyński, Janicki, Niepsuj, Skrzypczak

Apklan Resovia: Pindroch, Bondarneko, Mikulec, Mróz, Górski, Adamski, Bąk, Eizenchart, Hoogenhout, Vieira, Kwiecień
Rezerwowi: Sujecki, Kubowicz, Wasiluk, Krasa, Wojciechowski, Kałahur, Chuchro, Mikrut, Antonik

Sędziuje: Sylwester Rasmus

----------------------------------------------
90+4 KONIEC MECZU! Resovia wygrywa 2-1.

90+4 Chojniczanka w natarciu, ofiarnie interweniują piłkarze Resovii.

90+3 Żółta kartka dla Hoogenhouta.

90+2 Resovia gra w przewadze.

90+1 Ruszył prawą stroną Antonik, faulował Kasperowicz i arbiter pokozał drugą żółtą kartkę. Zawonik gospodarzy opuszcza boisko.

90' Arbiter doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90' Kalinkowski ukarany żółtą kartką.

87' Uderzenie Kasperowicza, ale znów piłka w rękach bramkarza Resovii.

86' Rzut rożny dla Resovii, piłkę przejęli zawodnicy Chojniczanki, ale skutecznie interweniują piłkarze gości.

83' Rajd Marka Mroza, ale ostatecznie niecelnie zagrał do Wojciechowskiego.

81' Uderzał Kalinkowski, ale nie trafił dobrze w piłkę i kolejny raz piłka w rękach Pindrocha.

80' Chojniczanka w natarciu. Wrzutka z prawej strony, łapie Pindroch.

79' Trwa analiza VAR. Ostetecznie gol zdobyty prawidłowo.

79' GOOOL!!! Kalinkowski zagrał do Szymona Skrzypczaka a ten z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce!

77' Mikrut zmienia Eizencharta, Wojciechowski za Górskiego.

77' Mocne uderzenie Wasiluka, ale obok słupka. Wcześniej jeden z zawodników Resovii był na spalonym.

76' Prawą stroną ruszył Antonik, faulował go Ksperowicz i arbiter ukarał go żółtą kartką.

74' Mikołajczyk zmienia Mazka, Kalinowski wchodzi za Karbowego.

71' Z kolejną kontrą ruszyła Resovia, ale dobra interwencja obrońcy gospodarzy.

69' Wasiluk zmienia Kwietnia, po stronie Chojniczanki na boisku pojawili Skrzyczak i Niepsuj.

65' Żółta kartka dla Adamskiego.

63' Trwa analiza bramki Kamila Antonika. Ostatecznie gol zdobyty prawidłowo.

62' 0-2 Lewą stroną świetnie ruszył Maciej Górski zagrał wzdłuż bramki, a tam znakomicie uderzył Kamil Antonik. Barmkarz próbował interweniować, ale piłka ostatecznie wpadła do bramki.

62' GOOOL!!!! Kamil Antonik!

60' 0-1Marek Mróz zagrał do Bąka, ten do Eizencharta, który pewnie pokonał bramkarza.

60' GOOOOL!!!! Bartłomiej Eizenchart trafia do siatki!

59' Kamil Antonik zmienia Pedro Vieire.

57' W pole karne zagrywał Adamski, ale wybili obrońcy Chojniczanki.

57' Mazek prostopadle do Wolsztyńskiego, ale uprzedił go Pindroch.

56' Rzut rożny dla Chojniczanki, dośrodkowanie Karbowego wybija Pindroch, próbował dobijać jeszcze Grolik, ale tym razem również futbolówkę złapał bramkarz Resovii.

55' Kolejna kontra Chojniczanki, Mazek po ziemi w pole karne, jednak nikt tego nie zmaknął.

53' Z prawej strony dośrodkowywał Van Huffel, ale dobrze w polu karnym interweniował Hoogenhout.

48' Bartłomiej Eizenchart ukarany żółtą kartką.

48' Kontra Chojniczanki, Ryczkowski zagrał do Tuszyńskiego, ale świetnie interweniował Pindroch. Próbował dobijać jeszcze Ryczkowski, ale nie trafił w bramkę.

47' Piłkę wrzucił Marek Mróz, świetne uderzenie Kwietnia głową, ale broni bramkarz!

47' Dobre rozpoczęcie Resovii. Rzut rożny dla gości

46' Rozpoczynamy drugą połowę. Obie drużyny bez zmian.

45+1' 0-0 Koniec pierwszej połowy. Groźniejsze sytuacje stworzyła sobie Chojniczanka, ale nie udało się ich zamienić na bramkę.

45' Arbiter doliczna jedną minutę.

44' Vieira faulowany w środku pola. Żółtą kartką ukarany Marcin Grolik.

43' Groźnie w polu karnym Resovii, Wolsztyński minął obrońce i uderzył na bramkę. Kolejna dobra interwencja Pindrocha.

41' Ostatecznie piłka w rękach bramkarza Chojniczanki.

40' Znów aktywnie goście, rzut rożny dla Resovii.

38' Przy piłce Rzeszowianie, ale ich akcje przerywają piłkarze Chojniczanki.

36' Dobra akcja Resovii. W polu karnym odepchnięty Górski, ale faulu nie było.

33' Rzut wolny dla miejscowych. Dobrze wybija Kwiecień.

32' Wyraźna przewaga w posiadaniu piłki dla gospodarzy. Chojniczanka 65-35 Resovia.

31' Rzut rożny dla Resovii. Głową uderzał Hoogengout, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

29' Świetną piłkę dostał Ryczkowski, ale nie trafił z bliskiej odległości do bramki.

27' Uderzenie Radosława Adamskiego zablokowane przez obrońców.

24' Znakomita okazja dla Chojniczanki! Świetnie interweniuje Pindroch.

23' Eizenchart w pole karne, próbował jeszcze uderzać Mikulec, ale dobrze interweniował golkiper Chojniczanki.

22' Akcję Resovii przerywa Ryczkowski, który sfaulował Mikulca. Rzut wolny dla gości

21' Łukasz Wolsztyński uderzał z okolicy 11. metra, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

20' Resovia ruszyła z kontrą ale nic z tego nie wynikło.

19' Groźne zagranie Ryczkowskiego, ale wybijają obrońcy Resovii.

17' Wciąż przy piłce gospodarze. Kolejne ich próby jednak nie znajdują drogi do bramki.

15' Przewaga gospodarzy zaczyna  być coraz bardziej widoczna. Kolejny raz uderzał Karbowy, ale piłka znów poszybowała obok bramki.

12' W natarciu Chojniczanka, Resovia wybija na rzut rożny.

10' Mocne zagranie Hoogenhouta, ale do piłki nie dobiegł Rafał Mikulec.

7' Z dystansu uderzył Karbowy, ale piłka minęła bramkę.

5' Gra toczy się w środku pola. Delikatna przewaga Chojniczanki na początku tego spotkania.

2' Pierwsza akcja gospodarzy. Wolsztyński uderzył obok bramki

1' Początek spotkania! Zaczynamy

godz. 17:59

Obie drużyny już na boisku. Za moment początek spotkania.

godz 17:30

Piłkarze obu drużyn są już na rozgrzewce.

godz. 17:11

Znamy również skład gospodarzy.

godz. 17:06

Poznaliśmy wyjściową jedenastkę "Pasiaków" na to spotkanie.

godz. 16:54

Przed rozpoczęciem tego spotkania zobaczcie naszą zapowiedź 14. kolejki Fortuna 1 ligi. Sprawdźcie 1 liga: Resovia zagra z Chojniczanką Chojnice

godz. 16:43

Mecz Chojniczanka Chojnice - Apklan Resovia rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00. Śledźcie naszą relacje tekstową na żywo.