2022-10-14 14:31:27

Podsumowanie 5.kolejki Super Ligi Rzeszów Jesień 2022. PDK Live odnotowało pierwszą przegraną

Pierwsza porażka PDK Live w rzeszowskiej Super Lidze tej jesieni stała się faktem. Dotychczasowi liderzy rozgrywek musieli ustąpić miejsca na rzecz Emerytów. Przeczytajcie podsumowanie tego oraz pozostałych spotkań 5.kolejki zmagań.

PDK Live w ubiegłą środę na orliku w Boguchwale pojawiło się bez podstawowego golkipera, co z pewnością zaważyło na końcowym rezultacie. Minimalna wygrana Emerytów (5-6) dała im pozycję lidera w “superligowej” tabeli. Po stronie gości świetnie spisywał się Karol Wilk, który bez większych problemów trzykrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Do niefortunnej sytuacji doszło w ostatnich minutach spotkania, kiedy brutalnie sfaulowany został jeden z zawodników PDK poprzez wsadzenie palca w oko i w konsekwencji musiał udać się na pogotowie. W protokole nie została odnotowana jednak żadna żółta kartka dla Emerytów.

Tygrysy” z Tigers Royals rozprawili się z Ideo.pl 4-0. Chociaż w pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, to gospodarze w drugiej części przystąpili do solidniejszego ataku i jeszcze trzykrotnie wpakowali piłkę między słupki przeciwników. Skutecznością popisał się Damian Mazur z ekipy Tygrysów, gdyż to on był autorem wszystkich goli tego spotkania.

Jedność Hucisko z przegraną 1-2 w starciu z Serwis Kop Extreme. Jako pierwsi to gospodarze odnotowali bramkę, jednak sytuacja odmieniła się w drugiej połowie. Extreme dwukrotnie odnajdując drogę do siatki rywali zapewnili sobie zwycięstwo i wskakując na podium rozgrywek.