2022-10-14 14:58:12

RELACJA ONLINE Korona Kielce - PGE FKS Stal Mielec (NA ŻYWO)

Relacja na żywo z meczu PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a PGE FKS Stal Mielec. Śledźcie relację LIVE online w piątek 14 października.

Dla wszystkich, którzy nie wybierają się osobiście do Kielc albo nie będą mogli oglądać meczu Korona - Stal Mielec na żywo w telewizji lub internecie (stream online) mamy dobre informacje - przeprowadzimy z tego spotkania tekstową relację LIVE.

Mecz Korona Kielce - PGE FKS Stal Mielec odbędzie się w piątek, 14 października 2022, o godz. 18. Śledźcie tekstową relację online z tego spotkania.

RELACJA ONLINE Korona Kielce - PGE FKS Stal Mielec (NA ŻYWO)

18:00 Korona Kielce - PGE FKS Stal Mielec

Korona Kielce: Forenc, Łukowski, Takać, Deaconu, Deja, Danek, Sewerzyński, Balić, Trojak, Petrov, Shikavka
Rezerwowi: Zapytowski, Malarczyk, Kiełb, Podgórski, Frączczak, Sierpina, Nojszewski, Błanik, Strzeboński

PGE FKS Stal Mielec: Mrozek, Getinger, Hiszpański, Flis, Matras, Kruk, Gerbowski, Ratajczyk, Wlazło, Lebedyński, Hamulić
Rezerowowi: Kochalski, Domański, Poreba, Wyparło, Leandro, Żyra, Wolski

Sędziuje: Wojciech Myć

--------------------------------------------------------
Dziękuje bardzo za relacje!
Marcel Kowalczuk
Bardzo dobry mecz PGE FKS Stali Mielec. Biało-niebiescy wygrywają trzeci mecz z rzędu!

90+5' KONIEC! Korona Kielce - PGE FKS Stal Mielec 0:2.
90+4 Mielczanie biegną z kontrą, strzał oddaje Wolski który leci daleko od bramki
90+2' Błanik fauluje i Stal będzie miała rzut wolny
90' Sędzia dolicza 5. minut do drugiej połowy
89' Na boisko wchodzi Leandro za Hamulicia
88' Stal zamknięta przez gospodarzy na własnej połowie
86' Kiełb nie wykorzystuje sytuacji, broni Mrozek
85' Matras dostaje po analizie VARU czerwoną kartkę
84' Faul Matrasa przed polem karnym. Dobra okazja dla Korony
83' Bardzo blisko Domański był gola, ale piłka przeleciała tuż nad bramką
82' Faul Nojszewskiego przed polem karnym. Dobrą okazje do bramki będzie miała Stal
81' Korona próbuje jeszcze coś ugrać, ale nic jej nie wychodzi
80' Dziś na stadionie jest 7968 kibiców.
79' Biało-niebiescy wypowadzją kontrę i przerywa ją Podgórski
75' Dośrodkowanie z rżutu rożnego "Scyzorów", piłkę uderza jeden z graczy Kielczan i piłka ląduje nad bramką
74' Po wrzutce Korony z rzutu rożnego piłkę piąstkuje Mrozek
73' Gospodarze zamykają gości na ich połowie
72' Po kontuzji na boisko wchodzi Wolski a schodzi Gerbowski
70' Mecz staje się bardzo zacięty
69' Domański wchodzi na boisko za Ratajczyka
68' Uderzenie Kiełba głową, broni Mrozek
67' Z boiska schodzi Deja a wchodzi Kiełb
66' Stal zamyka gospodarzy na ich połowię
64' Uderzenie oddaje Ratajczyk, lecz Balić blokuje strzał
63' Kolejna kontra Stali, którą faulem przerywa Łukowski
62' Piłkę wrzuca z rzutu rożnego Deaconu, lecz piłka zostaje za bardzo przedłużona
61' Kontra w wykonaniu Stali, strzał oddaje Hamulić, Forenc odbija na bok i okazje stuprocentową ma Gerbowski, niestety nie trafia z pięciu metrów w bramkę
59' Z boiska schodzi Shikavka oraz Sewerzyński za któych wchodzą Frączczak i Nojszewski
57' Mielczanie ryzykownie rozgrywają piłkę
55' Mecz staje się coraz ostrzejszy
54' Strzał ląduje obok bramki
53' Nie ładny faul wślizgiem bilsko pola karnego Kruka. Dobrą okazję będzie miała drużyna gospodarzy
52' Mrozek wybija piłkę na aut blisko pola karnego Stali
51' Kolejny faul na piłkarzu Stali
50' Korona ma problem z utrzymaniem się przy piłce
48' Gerbowski oddaje strzał z prawej strony, jednak uderzenie ląduje obok bramki
47' Stał próbuje rozgrywać piłkę
46' Zaczynamy drugą połowę! Zmiana w Koronie wchodzi Błanik a schodzi Takać

II POŁOWA

45+3' Sędzia kończy pierwszą połowę
 45+2' GOOL! Strzał oddaje Hamulić, który ląduje w same okno bramki
45+1' Biało-niebiescy próbuja utrzymać się jak najdłużej przy piłce
45' Sędzia dolicza 3. minuty do pierwszej połowy
44' Strzał oddaje Ratajczyk, broni Forenc
43' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Forenc piąstkuje piłkę
42' Mała gra na boku boiska na połowie Korony, wrzutka Getingera, zawodnicy Korony wybijają piłkę na rzut rożny
41' Mielczanie utrzymują się dłużej przy piłce
40' Biało-niebiescy wyprowadzają kontrę, atak przerywa Sewerzyński
39' Stal ma problem z utrzymaniem się przy piłcę
38' Stal ma chwilę na oddychnięcie
36' Strzał głową Shikavki odbija się w słupek
35' Korona wpycha drużynę Stali w pole karne. Będzie rzut rożny
34' Kolejna groźna wrzutka piłkarzy Korony. Gospodarze przejmują incjatywę
33' Długa piłk na Hamulicia, przyjmuje piłkę i oddaje strzał daleko od bramki
32' Groźny strzał Deaconu tuż nad bramką
30' Gospodarze wrzucają piłkę z rzutu rożnego, interwieniują znakomicie Mrozek. Jak to nie wpadło!
29' Wrzutka Korony i dobrze interwieniują obrońcy Stali
26' Kontrą w wykonaniu Kielczan. Łukowski wjeżdza w pole karne oddaje strzał, Mrozek odbija strzał na bok i zawodnik Korony miał okazję wbić piłkę do pustej bramki, jednak Kruk blokuje strzał
25' Kolejna próba z przodu Korony, obrońcy gości na razie są bezbłędni
24' Goście wychodzą z kontrą, strzał oddaje Lebedyński, niestety ląduje tuż nad bramką
23' Faul po stronie Mielczan. Będzie wrzutka w pole karne
22' Gospodarze poraz pierwszy utrzymują się dłużej przy piłcę
20' Kontra Kielczan jednak bardzo nie udana
19' Biało-niebiescy nie pozwalają wyjść Koronie z własnej połowię
18' Pierwszy strzał Korony na bramkę, jednak Mrozek broni strzał po ziemi
17' Wrzutka z boku boiska przez Getingera na głowę Lebedyńskiego, lecz Forenc na posterunku
16' Gospodarze jeszcze się nie obudzili
14' Stal mądrze rozgrywa piłkę po obwodzie boiska
13' Wrzutka z autu w pole karne gospodarz, lecz Flis fauluje obrońcę
12' Pierwsza wrzutka Korony, jednak obrońcy Stali na posterunku
11' Stal dalej ma incjatywę w tym meczu
10' Po analizie VARU nie ma drugiego gola dla Mielczan
9' GOOL! Wzutka na głowę Wlazło, a ten pakuje piłkę do bramki
6' Forenc popełnia błąd i fauluje Lebedyńskiego. Będzie faul dla Stali.
5' GOOL! Wrzutka po faulu, piłkę głową uderza Lebedyński, piłka odbija się od Matrasa i wpada do bramki
4' Gospodarze potwierdzają, że są agresywnym zespołem.
3' Od początku widać, że to goście bedą grać w ataku pozycyjnym
2' Stal rozgrywa piłkę, wchodząc na połowę przeciwnika
1' Zaczynamy mecz!

I POŁOWA

godz:  17:58

Sędzia wyprowadza zawodników na boisko.

godz:  17:30

Piłkarze obu drużyn są już na rozgrzewce.

godz:  17:23

Korona Kielce przed tym meczem zajmuje 15. miejsce a PGE FKS Stal Mielec zajmuje wysokie 6. miejsce.

godz:  17:00

W tym meczu faworytem do wygrania jest ekipa gości, PGE FKS Stal Mielec. Zawodnicy z Mielca ostatnie dwa mecze zakończyli zwycięstwem, z Miedzią Legnica 2:0 oraz Pogonią Szczecin 4:2. Korona ostatnie dwa mecze zakończyła porażką 1:4 z Jagiellonią Białystok i remisem 1:1 z Zagłębiem Lubin.

godz:  16:00

Dziś w Kielcach na godzinę 18:00 ma być 16 °C.

godz: 15:57

godz: 15:42

Więcej informacji o tym spotkaniu znjajdziecie także w naszej przedmeczowej zapowiedzi. Sprawdźcie tutaj -> PKO Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec zagra na wyjeździe z Koronę Kielce [Zapowiedź]

godz 15:20

Mecz Korona Kielce - Stal Mielec już dziś o godz. 18. Bądźcie z nami i śledźcie naszą internetową relację tekstową. Będziemy z Wami na żywo przez całe spotkanie.