2022-06-20 13:24:45

Klasa O Rzeszów: Stal II Rzeszów przypieczętowała awans [Podsumowanie 34. kolejki]

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
  Za nami ostatnia kolejka rzeszowskiej okręgówki. Stal II Rzeszów nie pozostawiła złudzeń rywalom i wywalczyła awans do 4 ligi podkarpackiej.
 
Rezerwy Stali Rzeszów, przez dłuższy czas utrzymywały sie na fotelu lidera. Losy awansu rozstrzygały się jednak do ostatniej kolejki. Stalowcy pokonali KS Przybyszówka 4-0 i w przyszłym sezonie zagrają w 4 lidze. Wynik spotkania w tym meczu otworzył w 35. minucie Kacper Myszogląd i na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron kolejne trafienia dołożyli Ingo Evertz, Dariusz Jarecki i Mateusz Olejarka i Stal przypieczętowała okazałe zwycięstwo.
 
Strug Tyczyn wciąż pozostawał w grze o awans, jednak w ostatnim meczu zremisował z Błażowianką Błażowa 1-1. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył zawodnik Błażowianki, Szymon Drath. Do wyrównania osiem minut przed końcem spotkania doprowadził Kamil Żuczek.
 
W Rakszawie mogliśmy oglądać, aż sześć bramek. Włókniarz pewnie pokonał Zorzę Trzeboś 5-1.  Czterema bramkami popisał się niezawodny w tym sezonie Dawid Kania, a jedno trafienie dołożył jeszcze Patryk Król. Dla gości honorową bramkę zdobył Mariusz Socha.
 
KS Zaczernie pokonał Sokół Sokołów Małopolski 6-0. Dublet w tym spotkaniu zaliczył Arkadiusz Guzior, po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Hubert Put, Kacper Rączka, Albert Jarosz i Stefan Krężel.
 
Strumyk Malwa pokonał Jedność Niechobrz 3-1. Wynik meczu otworzył w 31. minucie Jakub Siorek, a do wyrównania doprowadził Bartłomiej Bać. W 74. minucie na prowadzenie zespół z Malawy wyprowadził Adam Pilip. W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania.
 
Wola Dalsza pokonała GKS Aramix Niebylec 2-1. Samobójcze trafienie już na początku spotkania zaliczył Mateusz Telesz, a w 40.minucie dla ekipy z Niebylca trafił Paweł Witek. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, bramkarza rywali pokonał Maciej Hajkowicz i ustalił wynik spotkania.
 
KS Stobierna pokonał rezerwy Resovii 4-0. Hat-tricka ustrzelił Tomasz Walat, a jeden raz na listę strzelców wpisał się Sebastian Nędza. W innym meczu Grunwald Budziwój zremisował z Wisłokiem Strzyżów 2-2. Dla gospodarzy strzelali Michał Panas i Mateusz Członka, a dwa razy dla Wisłoka trafił Dawid Błażejowski
 
Orzeł Wólka Niedźwiedzka pokonał Sawę Sonina 4-0. Dublet w tym spotkaniu ustrzelił Mateusz Serafin, a po jednej bramce dołożyli Łukasz Kościółek i Wiktor Śliz
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Resovia 2022-06-20 14:19:51 3 6

Gratulacje od nas,rynek powoli przejmujecie....

Rafał.K 2022-06-21 12:24:19 2 1

My z Maksem to nie przeciwko takim grali, a Przyba to jest skończona na wieki wieków

Maks S. 2022-06-21 12:31:39 1 1

O tak Rafałku, nie na takich niee. Przyba to lubi w czoks, jestem tego pewien!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij