2022-06-17 15:16:09

Klasa O Jarosław: Pruchnik i Gorzyce z wygranymi na koniec sezonu

Część zespołów swoje zmagania w ostatniej kolejce klasy O Jarosław ma już za sobą. MKS Start Pruchnik w dobrym stylu zakończył sezon 2021/2022. Z wygranej cieszył się w środę również San Gorzyce. Przeczytajcie podsumowanie dwóch starć, które zostały już rozegrane.

MKS Start Pruchnik w swoim ostatnim meczu sezonu pokonał 3-0 Czuwaj Przemyśl. Strzelanie rozpoczął w 35.minucie spotkania Dawid Giemra. Później, wynik poprawił Kacper Rabczak i Daniel Ostrzywilk. Czuwaj żegna się porażką z grą w rozgrywkach tej klasy.

Dobre humory na zakończenie sezonu mają piłkarze Sanu Gorzyce, którzy wygrali na wyjeździe 2-1 z KS-em Szówsko. Dwie bramki zwycięskiej drużyny padły za sprawą Wiktora Tołpy oraz Krystiana Wielgosa. Gola kontaktowego dla Szówska odnotował Daniel Bród w 83.minucie starcia. Teraz piłkarzy czeka odpoczynek przed wyzwaniami w nowym sezonie.

Pozostałe mecze 34.kolejki jarosławskiej okręgówki zostaną rozegrane w weekend.