2022-06-18 19:26:45

Solidna wygrana Ekoball Stali Sanok nad MKS-em Kańczuga

To był ważny mecz w kontekście utrzymania w 4.lidze podkarpackiej. Ekoball Stal Sanok musiała w tym spotkaniu wygrać i liczyć na potknięcie rezerw Stali Mielec, które przed ta kolejką miały dwa punkty przewagi. Sanoczanie swój plan na zwycięstwo wykonali i pokonali 4-0 MKS Kańczuga.

Ekoball Stal Sanok bardzo szybko wzięła się do pracy i już w pierwszej połowie czterokrotnie odnalazła drogę do bramki rywali. Zapoczątkował wszystko Bartosz Sieradzki w 19.minucie. Na kolejne trafienie nie trzeba było długo czekać. Piłkę do siatki pokierował na 2-0 Maciej Zagórda a dwie minuty później wynik poprawił jeszcze Mateusz Padiasek. Sanoczanie rozkręcili się na dobre i szli za ciosem. Do przerwy prowadzili już 4-0 a ostatnią z bramek odnotował Andrei Trukhan.

W drugiej połowie kibice nie doczekali się na stadionie w Sanoku więcej celnych trafień i to gospodarze z wypracowanym w pierwszej części wynikiem mogą cieszyć się z wygranej w ostatnim meczu sezonu 2021/2022.

1-0 Bartosz Sieradzki (19)

2-0 Maciej Zagórda (24)

3-0 Mateusz Padiasek (26)

4-0 Andrei Trukhan (34)