2022-06-18 19:28:17

Wisłok Wiśniowa z ważnym zwycięstwem nad Czarnymi Trześń

Wisłok Wiśniowa przed tym meczem nie był do końca pewny swojego utrzymania. Wystarczył mu jednak do tego tylko jeden punkt w meczu na wyjeździe z Czarnymi Trześń. Plan gości się spełnił, bowiem wygrali to spotkanie 2-0.

Pierwsza połowa nie była porywająca, bowiem ani Wisłok Wiśniowa, ani Czarni Trześń nie potrafili do końca odnaleźć się na boisku. W okolicach 18. minuty arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy, który zakończył się celnym trafieniem Adriana Nowaka.

Ten sam zawodnik nie zawiódł również w drugiej części starcia i podwyższył wynik Wisłoka na 2-0. Kiedy wydawało się, że na tym zakończy się całe spotkanie, swoje “trzy grosze” do rezultatu dołożył jeszcze Maksymilian Maik w 90.minucie meczu i przypieczętował cenne zwycięstwo ekipy z Wiśniowej.

0-1 Adrian Nowak (18-rzut karny)

0-2 Adrian Nowak (65)

0-3 Maksymilian Maik (90)