2022-06-17 15:36:34

Poznaliśmy mistrza Net-Pocket Super Ligi

Zespół Emerytów pewnie pokonał w ostatnim meczu KS Beerlovers i może cieszyć się tytułem mistrzowskim Super Ligi 6 Rzeszów 2022. Przeczytajcie podsumowanie tego oraz pozostałych starć ostatniej kolejki.

Ideo.pl popisał się swoimi umiejętnościami strzeleckimi i wygrał spotkanie z Grupą PBI 9-6. Goście przybyli na mecz w okrojonym składzie, bez podstawowego bramkarza. Mimo to, udało im się utrzymać dobrą dyspozycję przez większą część starcia. Późniejszą niemoc rywali wykorzystali jednak gospodarze, którym udało się wyjść na trzybramkowe prowadzenie i ostatecznie zająć dziewiąte miejsce w tabeli.

Emeryci zapiszą sobie ten sezon do niezwykle udanych, bowiem to ich łupem padł tytuł mistrzowski z bilansem 11 na 12 wygranych. W ostatniej kolejce bez większych kłopotów pokonali 4-0 ekipę KS-u Beerlovers. Teraz przed zwycięską drużyną zmagania w Mistrzostwach Polski Super Ligi 6.

Meblujdom.pl postawił się Tigers Royals i pokonał mocnych rywali 5-2. Pierwsze minuty spotkania należały do ekipy z Błażowej, jednak z każdą minutą to gospodarze zwiększali swoją przewagę. “Tygrysy” kończą cały sezon na drugim miejscu odnotowując dziewięć zwycięstw.

A już 25 czerwca, na orliku w Boguchwale czeka nas emocjonująca sobota  z Pucharem Rzeszowa Superligi 2022.