2022-06-16 17:55:00

Remis na zakończenie! KS Wiązownica podzielił się punktami ze SPEC Stalą Łańcut

Piłkarze KS-u Wiązownica w ostatnim meczu sezonu 2021/22 ugrali punkt. Podopieczni Marcina Wołowca zremisowali u siebie ze SPEC Stalą Łańcut.

Mecz od początku stał na niezłym poziomie, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe. Kibice na nudę nie mogli narzekać, bowiem pierwszy gol padł już w 12. minucie, a piłkę w siatce umieścił Patryk Róg. Radość SPEC Stali Łańcut trwała jednak niespełna dwie minuty, bowiem po tym czasie był remis, a gola zdobył Kacper Wydra.

Gracze KS-u Wiązownica dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć w 21. minucie, a bramkarza gości pokonał Hubert Kasia. W kolejnych minutach oglądaliśmy dość żywe zawody, a okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Aktywniejsza była Stal, która bardzo chciała doprowadzić do wyrównania.

Obraz gry w drugiej odsłonie nie uległ zmianie i nadal to zespół z Łańcuta był aktywniejszy, choć miejscowi także stwarzali sobie sytuacje. Konkretniejsza była jednak Stal, która w 72. minucie strzeliła na 2-2, a bramkę zdobył Patryk Wójcik. W kolejnych minutach obie ekipy miały okazje do przechylenia szali na swoją korzyść, ale brakowało skuteczności i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

0-1 Patryk Róg (12)
1-1 Kacper Wydra (14)
2-1 Hubert Kasia (21)
2-2 Patryk Wójcik (72)