2022-06-07 23:04:19

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko pozostaje na fotelu lidera, a Unia Nowa Sarzyna wróciła na zwycięski tor

Za nami 27. kolejka klasy O. Stalowa Wola. W meczu Unii Nowej Sarzyna z Sanem Kłyżów padło aż 10 bramek, a Sokół Nisko dopisał kolejne trzy punkty i umocnił się na pozycji lidera.

Unia Nowa Sarzyna pokonała San Kłyżów 8-2. Wynik spotkania otworzył Patryk Wiatr w 24. minucie. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie. W pierwszej połowie swoje trafienia dołożyli jeszcze Michał Madej i dwukrotnie Eryk Sarzyński. Po zmianie stron samobójcze trafienie zanotował Tomasz Drygaś, a potem do głosu doszli goście i najpierw Szymon Siuta, a potem Michał Brak pokonał bramkarza rywali. Kolejne minuty również były na korzyść gospodarzy i do siatki trafił jeszcze dwa razy Krystian Błajda.

Sokół Nisko pokonał LKS Brzyska Wola 4-0. Wynik spotkania otworzył Piotr Młynarczyk, a kolejne trafienia dołożyli jeszcze Patryk Marut, Kamil Kobylarz i Jakub Janczyk. W innym meczu Stal Nowa Dęba pokonała Pogoń Leżajsk 2-0. Pierwszą bramkę zdobył Paweł Furtak, a drugie trafienie dołożył Abd allah Souma.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pokonały Trasndźwig Stale 7-2. Prawdziwą strzelaninę urządził sobie w tym meczu Oleksandr Yatsenko, który pięć razy wpisał się na listę strzelców. Swoje trafienia dołożyli jeszcze Dominik Tomaszewski i Hubert Judycki. Dwie bramki dla Trasndźwigu Stale zdobył Mirosław Kabata.

Stal Gorzyce pewnie pokonała Olimpię Pysznica 7-1. Dla gospodarzy jedyną bramkę zdobył Łukasz Bajgierowicz. Dla Stali cztery trafienia zaliczył Marcin Chmiel, hat-tricka ustrzelił natomiast Grzegorz Szymanek.

Azalia Wola Zarczycka przegrała z LZS-em Ździary 1-3. Jedyną bramkę dla przyjezdnych zdobył w tym spotkaniu Mateusz Florek. Dla gospodarzy strzelali natomiast Wojciech Sobiło, Adam Cichoń i Przemek Siudak. ŁKS Łowisko pokonał LZS Rzeczyca Długa 2-0. Wynik spotkania otworzył Dominik Ożóg już w 8. minucie tego meczu, a prowadzenie podwyższył Robert Leja kilkanaście minut później.