2022-06-08 19:11:49

Legion Pilzno pewnie pokonał Karpaty Krosno

Legion Pilzno okazał się zdecydowanie lepszy w dzisiejszym meczu i pewnie pokonał Karpaty Krosno 3-0.

Mecz od początku świetnie ułożył się dla gospodarzy. Już w 7. minucie udało im się wyjść na prowadzenie, a autorem pierwszej bramki był Piotr Syguła. Rozpędzony Legion coraz śmielej poczynał sobie na boisku i już minutę później Kamil Tyrka pokonał bramkarza rywali i podwyższył prowadzenie.

Błędy piłkarzy z Krosna były bardzo widoczne, a gospodarze wykorzystywali każde potknięcie przyjezdnych. Minutę po zmianie stron pojawiła się kolejna znakomita okazja na podwyższenie wyniku, ponieważ arbiter podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów uderzył Piotr Syguła i zamienił karnego na bramkę.

W 58. minucie gospodarze mogli jeszcze bardziej pogrążyć rywali z Krosna. Piotr Syguła miał szansę na skompletowanie hat-tricka, jednak tym razem nie wykorzystał rzutu karnego i ostatecznie więcej bramek w tym meczu już nie padło.

1-0 Piotr Syguła
2-0 Kamil Tyrka
3-0 Piotr Syguła