2022-05-29 17:25:34

Izolator Boguchwała pewnie pokonał MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

Za nami ostatnie spotkanie 34. kolejki 4 ligi podkarpackiej, w którym Izolator Boguchwała pewnie pokonał MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.

Goście byli zdecydowanym faworytem tego spotkania i z każdą minutą coraz bardziej potwierdzali to na boisku. Dominowali w działaniach ofensywnych i co chwilę starali się zagrozić bramce rywali, jednak w pierwszych minutach brakowało skuteczności. Izolator potwierdził swoją dominację tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu różnego piłkę głową do bramki skierował Aleksander Gajdek.

Druga odsłona tego spotkania wyglądała podobnie, nadal lepsze sytuacje miała drużyna z Boguchwały i skutecznie odpierała nieudolne ataki gospodarzy. Kolejne próby przyniosły oczekiwany efekt, po dośrodkowaniu piłkę do bramki skierował Krystian Wilk i podwyższył prowadzenie. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło i Izolator Boguchwała odniósł zasłużone zwycięstwo, komplikując tym samym, już bardzo trudną sytuację gospodarzy.

0-1 Aleksander Gajdek (45)
0-2 Krystian Wilk (67)