2022-05-28 20:39:00

Sokół Kamień zaczyna urządzać się w strefie spadkowej. W sobotę przegrał z Orłem Przeworsk

Sokół Kamień poległ w meczu "o życie" i jego sytuacja jest coraz trudniejsza. Podopieczni Marka Kusiaka w sobotę ulegli ekipie Orła Przeworsk.

Sokół Kamień nie mógl tego meczu przegrać. Podopieczni Marka Kusia mocno skomplikowali sobie sprawę, choć nadal mają szanse na utrzymanie. Goście od początku starali się narzucić tempo gry i przejąć inicjatywę. Orzeł Przeworsk jednak nie dał się zaskoczyć i z beniaminkiem toczył dość wyrównany bój.

Z czasem jednak zespół z Przewroska doszedł do głosu i w 33. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Jacek Flis. Sokół w kolejnych minutach próbował doprowadzić do wyrównania, ale Orzeł dobrze się prezentował w defensywie. Emocji nie brakowało, lecz ostatecznie więcej trafień do przerwy już nie odnotowano.

Po zmianie stron, podopieczni Marka Kusiaka za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Sokół dwoił się i troił, lecz nie potrafił znaleźć sposobu na Orła. Gospodarze także mieli swoje sytuacje i w 78. minucie podwyższyli na 2-0, a tym razem do siatki trafił doświadczony Bartłomiej Buczek, który ustalił wynik meczu.

1-0 Jacek Flis (33)
2-0 Bartłomiej Buczek (78)